معرفی ایران کازمتیکا

شاید برای شما سوال باشد که ایران کازمتیکا چیست؟ ما در گروه بزرگ فنکام مفتخریم که همایش و نمایشگاه کازمتیکا را که همه ساله در جهت هم‌افزایی میان پژوهشگران، متخصصان و فعالان حوزه‌های شوینده، آرایشی و بهداشتی و صنایع وابسته برگزار می‌شود را برای شما معرفی کنیم:

همایش و نمایشگاه فرآورده‌های آرایشی وبهداشتی، شوینده و صنایع وابسته (ایران کازمتیکا) به‌عنوان معتبرترین نمایشگاه این حوزه و مورد وثوق مراجع و نهادهای ناظر با حمایت انجمن صنایع شوینده، سازمان غذا و دارو، آرایشی و عطریات ایران،  بهداشتی و آرایشی ایران،‌ انجمن واردکنندگان فرآورده‌های بهداشتی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری مراکز تحقیقاتی و انجمن‌های صنفی و علمی فعال در حوزه آرایشی و بهداشتی برگزار می‌شود.

 هم‌زمان با برگزاری نمایشگاه کازمتیکا، بخش‌های جانبی متعددی به‌‌منظور تقویت همکاری‌های فناورانه، شبکه‌سازی کسب‌وکارهای مربوط به ایران کازمتیکا، شناسایی و بازارهای صادراتی و ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف در محل برگزاری ایران کازمتیکا برگزار می‌شود.

شرکت کیا کام فارمد، به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه بزرگ فنکام در سری محصولات آرایشی بهداشتی خاص کازمتیک، میزبان متخصصین، مدیران و هم‌چنین علاقه‌مندان صنعت آرایشی و بهداشتی در نمایشگاه ایران کازمتیکا بود.

نمایشگاه آرایشی بهداشتی

طبق گفته‌های جناب دکتر کیانی رئیس هیات مدیره‌ی گروه بزرگ فنکام ضمن تاکید بر اهمیت بررسی آمارهای بروز اقتصادی دنیا، ما برای تصمیم‌گیری نیاز به داده‌ها و در کنار آن‌ها اطلاعات و ترندهای اقتصادی ایران و جهان داریم.

 رشد اقتصادی بعد از بروز انقلاب در ایران بطور متوسط 2.2 درصد بوده است که متاسفانه در دهه 90 رشد اقتصادی نزدیک به صفر شد. اکنون 3 سال می‌باشد که در حال تجربه رشد اقتصادی 4 درصدی هستیم. اما باید کاملاً در نظر داشته باشیم که این رشد اقتصادی احتمالاً برای آینده ادامه دار نخواهد‎بود و انتظار می‌رود که به عدد 2.5 درصد برسد.

صندوق بین‌المللی پول ایران، رشد اقتصادی 2024 را 2 درصد، بانک جهانی 1.9 درصد و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی 3.1 درصد پیش بینی کرده است.

به این منظور ما در نمایشگاه کازمتیکا گردهم می‌آییم تا با خصوص تبلیغاتی مناسب جهت معرفی برندها و محصولات نوین و فرهنگ‌سازی و آشنایی با راهکارهای مقابله با کالاهای تقلبی، غیرمجاز و قاچاق را ایجاد کنیم.

نمایشگاه ایران کازمتیکا

ایجاد حلقه ارتباطی وهم‌چنین افزایش هم‌افزایی میان پژوهشگران، متخصصان و فعالان حوزه‌های شوینده، آرایشی و بهداشتی و صنایع وابسته در ایران کازمتیکا، ارائه آخرین دستاوردهای علمی، تحقیقاتی و صنعتی، ایجاد ارتباط پژوهش و نیز تحقیقات علمی با جریان روز صنعت، حمایت از صنایع تولیدی داخلی و گسترش بازار با افزایش فرصت‌های صادراتی، ایجاد فضای رسانه‌ای در نمایشگاه کازمتیکا می‌باشد.

نمایشگاه بین المللی کازمتیک

پنجمین دوره از نمایشگاه ایران کازمتیکا از 12 الی 14 دی‌ ماه در محل هتل المپیک تهران که محل برگزاری ایران کازمتیکا  بود برگزار شد که در این رویداد، شرکت کیا کام فارمد، به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه بزرگ فنکام، میزبان متخصصین، مدیران و هم‌چنین علاقه‌مندان صنعت آرایشی و بهداشتی بود.

نمایشگاه کازمتیک

در جریان نمایشگاه ایران کازمتیکا، مدیران گروه بزرگ فنکام شامل جناب آقای مهندس شاهمرادی، مدیرعامل فروشگاه بزرگ خانومی، جناب آقای دکتر کیانی، رئیس هیات مدیره گروه فنکام و جناب آقای مهندس امینی نیک، نایب رئیس هیات مدیره گروه فنکام طی برنامه سخنرانی و پنل تخصصی، مطالب مهمی را برای متخصصین و علاقه‌مندان این حوزه‌ها ارائه کردند که می‌توانید با مطالعه ادامه این مطلب درباره آن‌ها اطلاعات کسب کنید:

نمایشگاه محصولات آرایشی بهداشتی

در ایران کازمتیکا 1402 شرکت کیا کام فارمد، به‌عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان حوزه آراداروها و سایر محصولات آرایشی بهداشتی خاص کازمتیک، در این دوره از نمایشگاه ایران کازمتیکا با سبد کامل محصولات خود حضور یافت. هم‌چنین در جریان این رویداد از محصولات الیو، به‌عنوان جدیدترین برند حاصل همکاری گروه فنکام (شرکت‌های دنیای نوین عناصر کیان و کیا کام فارمد) و با حضور شرکت طبیعت زنده رونمایی شد.

نمایشگاه لوازم آرایشی بهداشتی

صنعت آرایشی و بهداشتی جز صنایعی است که ماندگاری بسیاری زیادی در پارامترهای کیفی و کمی و در اقتصاد کشور دارد و با گسترش روزافزون هوش مصنوعی از بین نمی‌رود. نرخ رشد این صنعت از میانگین نرخ رشد صنعت نیز بالاتر است. پس می‌توان گفت برگزاری نمایشگاه آرایشی بهداشتی در نمایشگاه کازمتیکا یک امر ضروری می‌باشد.

نمایشگاه های آرایشی بهداشتی

طبق پیش‌بینی‌های برنامه هفتم، نرخ رشد کشور ۵ درصد است که رشد این صنعت از این رقم نیز در آینده بالاتر خواهد بود؛ بنابراین با یک بیزینس رو به رشد مواجه می‌باشیم. براساس آمارها نرخ رشد جهانی در صنعت روبه‌رشد آرایشی و بهداشتی ۳ تا ۴ درصد است و در ایران دوبرابر می‌باشد در نتیجه نمایشگاه لوازم آرایشی بهداشتی برای بررسی ترندهای روز دنیا کمک‌کننده است و به دلیل وجود شبکه‌های اجتماعی این موضوع اهمیت هم بیشتری پیدا می‌کند.

بیشتر بدانید:نیاز به سرمایه‌گذار تهران –جذب افراد سرمایه‌گذار –جذب سرمایه‌گذار در تهران

محل برگزاری ایران کازمتیکا

پنجمین همایش و نمایشگاه فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی، شوینده و صنایع وابسته (ایران کازمتیکا 1402) 12 تا 14 دی ماه 1402 در هتل المپیک تهران برگزار شد. برای حضور در این نمایشگاه و جهت اطلاع از محل برگزاری ایران کازمتیکا می‌توانید منتظر اطلاع‌رسانی در سایت کازمتیک باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مقاله زیر بر روی آن کلیک کنید.

ثبت نام در نمایشگاه ایران بیوتی

علاقه‌مندان جهت حضور و ثبت‌نام  در نمایشگاه کازمتیکا می‌توانند با دبیرخانه اجرایی نمایشگاه تماس حاصل نمایند.

نمایشگاه ایران بیوتی

حضور زیر مجموعه گروه فنکام در نمایشگاه ایران بیوتی  رویدادی مهم در صنعت آرایشی و بهداشتی کشور می‌باشد، چرا که فرصت مغتنمی برای معرفی هرچه بیشتر توانمندی‌های این شرکت و آشنایی مصرف‌کنندگان با محصولات استاندارد و با کیفیت تولید شده توسط آن بود.

نمایشگاه کازمتیک

در مدت چند روز برگزاری نمایشگاه، رویدادهای متنوعی برای عموم به نمایش گذاشته می‌شود؛ از این میان می‌توان به فن‌بازار حوزه آرایشی و بهداشتی و نیز کارگاه‌‌های ویژه آموزشی و مهارتی هم‌چنین قرعه‌کشی‌های روزانه و برنامه‌های تور بازدید اشاره کرد.

کازمتیک در ایران

همه متخصصان علوم پزشکی و دارویی، مهندسان پزشکی، متخصصان علم شیمی، بیولوژیست‌ها و بیوتی‌تراپیست‌ها، فرمولاتورها، سرمایه‌گذاران و سرمایه‌پذیران و عموم علاقه‌مندان مخاطبان این رویداد در محل برگزاری ایران کازمتیکا هستند.

بیشتر بدانید: همکاری با سرمایه‌گذاران – همکاری با سرمایه‌گذاران کشور – سرمایه‌گذاری مطمئن با سود بالا

برگزاری نمایشگاه ایران کازمتیکا

ایران کازمتیکا یک رویداد علمی تخصصی است و بازدید از نمایشگاه جانبی آن برای همه فعالان صنعت شوینده، بهداشتی، آرایشی و علاقه‌مندان سایر گروه‌ها امکان‌پذیر می‌باشد. طبق روال کلیه نمایشگاه‌های تخصصی علاقه‌مندان جهت بازدید از نمایشگاه باید اطلاعات خود را در سایت کازمتیک جهت ارتباط با نمایندگی لوازم کازمتیک ثبت نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *