دیارنامی عطرسازان کیان

صنعت خرده فروشی به‌طور مستقیم با مصرف کننده نهایی در ارتباط است و با افزایش جمعیت، ضرورت آن بیش‌تر احساس می‌شود. در حوزه عطر و ادکلن، صنعت خرده فروشی در قالب فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سطح شهر و استان‌ها و فروشگاه آنلاین اختصاصی، خودنمایی می‌کند. دیار نامی عطرسازان کیان در زمینه تولید اقلام عطریات، فعالیت داشته و محصولات رایحه‌ای اعم از فردی و محیطی را به بازار عرضه می‌کند. دیار نامی محوریت فروشگاه‌های خود را در زمینه "محصولات حاوی رایحه‌" بنا نهاده است.
دیار نامی عطر سازان کیان، با هدف ایجاد فرصتی برای عطرآگین بودن طبقه متوسط جامعه پا به عرصه صنعت خرده فروشی نهاده است. گفتار و کردار صادقانه، محصولات دوست‌داشتنی، حفظ یکپارچگی، ایجاد تجربه شیرین با هدف حفظ شأن مشتری و ایجاد احساس تعلق به طبقه متوسط جامعه، ارزش‌های بنیادین و اهرم هدایت این شرکت می‌باشند.

دیارنامی عطرسازان کیان و فنکام

برای گروه فنکام از همان ابتدای راه حوزه آرایشی و بهداشتی، یکی از بخش‌های جذاب برای فعالیت بوده است. این جذابیت می‌تواند به دلیل خلاء محصولات داخلی باکیفیت ‌باشد. درست به همین دلیل است که فنکام همکاری ویژه‌ای با دیارنامی دارد. این همکاری در بخش‌های مالی، منابع انسانی، سیستم‌ها و فرآیندها، برنامه‌ریزی، بازرگانی، حقوقی و تحقیق و توسعه، طرح و برنامه و توسعه محصولات جدید صورت می‌پذیرد.

محصولات دیارنامی چه چیزهایی هستند؟

عطر، خوشبو‌کننده‌های محیطی و شمع‌های معطر عمده تمرکز محصولات دیارنامی را به خود اختصاص داده است.