ستایش

شرکت پخش نیک‌آوا ستایش فعالیت خود را از سال ۱۴۰۰ در استان تهران آغاز کرده است. این شرکت پخش در استان‌های تهران، البرز، خوزستان، آذربایجان شرقی و غربی، دارای شعب فروش و توزیع می‌باشد. همچنین در چندین استان از جمله فارس، اصفهان، مازندران و… محصولات این مجموعه از طریق نمایندگان این استان‌ها در دسترس هموطنان قرار می‌گیرد. پخش مویرگی تهران در دو شعبه مجزا (تهران غرب و شرق)، وظیفه پوشش حداکثری بیش از 13000 خرده فروشی شهر تهران و حومه را بر عهده دارد. فروش در این بخش‌ها به صورت جداگانه بر عهده واحدهای فروش مویرگی تهران، در زمینه محصولات تند مصرف است.
شرکت نیک‌آوا ستایش با بهره‌گیری از تجربه مدیران توانمند و برنامه توسعه‌ای مدون خود، علاوه بر حوزه مویرگی، در حوزه توزیع محصولات تحت قرارداد خود با فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز فعالیت دارد. از جمله وجوه تمایز این شرکت نسبت به سایر رقبا می‌توان به ارائه برنامه‌ بازاریابی واقع‌بینانه به شرکت‌ها با استفاده از داده‌های فروش، بهره‌گیری از ناوگان حمل و نقل مستقل و برقراری ارتباط مستمر بین کارشناسان شرکت با مشتریان اشاره کرد.

ستایش و فنکام

با توجه به گسترش شرکت‌های زیر مجموعه گروه فنکام در صنعت کالاهای تندمصرف، فنکام تصمیم به پخش تخصصی محصولات این صنعت گرفت. با احساس نیاز به وجود یک شرکت پخش تخصصی، فنکام در جستجوی شرکت قدرتمند و متبحری در حوزه پخش بود. از این رو پس از تحقیقات و تلاش‌های فراوان، تصمیم به راه‌اندازی شرکت پخش ستایش نمود. گروه فنکام با تیم پرتجربه و ماهر خود در کنار شرکت پخش نیک‌آوا ستایش به فعالیت پرداخته و آن را حمایت می‌کند.

محصولات ستایش شامل چه چیزهایی است؟

این شرکت پخش برندهای ویویان، واتیکا، رفاه لاهیجان، سمیرا، گلان، پاکارین، صالحی، بیوتی، هوم‌لند، روسال و سینودرم را پوشش می‌دهد.

راه‌های ارتباطی با ستایش

تلفن تماس: 5-02186122801

آدرس: تهران، آرژانتین-ساعی، خیابان بیهقی، خیابان دهم، پلاک 25، ساختمان یاس، طبقه همکف، واحد2