لودر صفحه

درباره فنکام

معرفی گروه صنعتی، شرکت ها و برندها

درباره ما

داستان فنکام از آنجایی شروع شد که یکی از کارآفرینان بزرگ کشور با تجربه خلق و راهبری ده‌ها کسب و کار در داخل ایران و حوزه بین المللی  تصمیم گرفت تا قدم دیگری برای توسعه تولید داخلی و صادرات آن بردارد درحالی که یکی از اصلی‌ترین انگیزه‌های این هدف ایجاد فضای رشد و توانمندسازی برای استعدادهای دانشگاهی و نخبگان کشور در صنعت است.

فنکام به دلیل تجربه بالا و شناخت عمیق بنیان‌گذاران خود از محیط و فضای کسب و کار کشور و نیازهای موجود اولویت خود را ورود به صنایعی قرار داده است که وابستگی وارداتی بالایی وجود داشته و در حال حاضر به دلیل تحریم ها دچار چالش جدی شده اند.

 

گروه صنعتی فنکام، توسعه دهنده فرصت‌ها

گروه صنعتی فنکام حاصل تلاش گروهی از صنعتگران با تجربه، تحصیلکردگان موفق و متخصص است که مجموع تجربیات آنان به بیش از چندین دهه می‌رسد. این دانش و تجربه بیشتر در حوزه صنایع  پر گردش کشور مانند  آرایشی بهداشتی، دارویی، غذایی، بازرگانی داخلی و خارجی، پخش و فروش  است.  

 

تیم فنکام متشکل از با تجربه‌ترین متخصصان کشور با سال‌ها تجربه در بزرگ‌ترین کمپانی‌ها در کنار تحصیلات آکادمیک و پتانسیل جذب سرمایه بالا،  افتخار آن را دارد تا بنیانی مستحکم در صنعت کشور ایجاد نماید.

کسب و کارهای نوپا با ایده های نو و پتانسیل بالا می‌توانند در کنار این گروه صنعتی رشد قابل توجهی را تجربه کنند. 
در حال حاضر فنکام در صنایع دارویی، تامین مواد اولیه، آرایشی و بهداشتی، تولید چسب‌های صنعتی، تجارت الکترونیک، تبلیغات و برندسازی فعالیت دارد.

معرفی شرکت‌های زیرمجوعه گروه صنعتی فنکام

SVG Icon

کیاکام فارمد

شرکت کیاکام فارمد فعالیت خود را با برند سیسپرسا آغاز کرد و هم ‌اکنون ۱۰ محصول دیگر آن در حال تولید می‌باشد. سیسپرسا یک ضد لک بسیار قوی شامل ماده موثره سیستئامین و  فاقد هیدروکینون برای اصلاح رنگ دانه‌های پوست است. این محصول توسط معتبرترین پزشکان برای درمان انواع لک‌های پوستی تجویز می‌گردد. ماموریت کیاکام فارمد تولید برترین محصولات درمانی و آرایشی با استفاده از جدیدترین مواد اولیه به روز دنیا با استفاده از تکنولوژی نوین است.

SVG Icon

میلان چسب

شرکت دانش بنیان تجارت بین الملل میلان چسب بر اساس دانش و فناوری بالای خود توانسته است محصولات منحصر به فرد و خاصی را در حوزه سیلانت‌ها و عایق‌های صوتی، حرارتی و الکتریکی بر پایه‌ی چسب های حساس به فشار پایه‌ی لاستیکی ارائه می‌نماید. محصولات این شرکت تحت برند میلامرس به بازار عرضه شده است.

https://milamers.com/ 

SVG Icon

آتکو

شرکت تولیدی- بازرگانی آرین تجارت کیان امید تولید کننده انواع محصولات تندمصرف، با توسعه برنامه های تولیدی و گسترش کارخانه با برندهای متنوع وارد بازار شده است و در تلاش جهت اجرا کردن طرح‌های توسعه خود می‌باشد.

SVG Icon

داده پردازان نوید آینده کیان

شرکت داده پردازان نوید آینده کیان با هدف ارائه انواع سرویس‌ها و خدمات دیجیتال شکل گرفت و فعالیت خود را با زیرمجموعه‌ای تحت نام DNA digital marketing آغاز کرد. این شرکت در حال حاضر انواع خدمات تبلیغات دیجیتال، تولید محتوا، طراحی وب‌سایت، سئو و سایر سرویس‌های فضای دیجیتال را ارائه ‌می‌دهد.

https://dna-dm.com/

SVG Icon

کیان تجارت خلاق هدف

فروشگاه اینترنتی خانومی فعالیت خود را در سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است و با فروش اینترنتی مجموعه کاملی از بهترین های لوازم آرایشی بهداشتی شامل بهترین برندهای محصولات آرایشی، بهداشتی، عطر و ادکلن، اکسسوری و تمامی محصولات مرتبط با سلامت و زیبایی، امکان خرید اینترنتی را فراهم می‌آورد تا به سهولت، کالاهای مورد نظر خود را از بهترین برندهای لوازم آرایشی بهداشتی شامل لورال، میبلین، گارنیر، بورژوا، اسنس، آرت دکو، بیو، بیودرما، نوروا، ویشی، لیراک و ده ها برند مطرح دنیا تهیه نموده و با اطمینان از اصالت کالا و بهترین قیمت، از خرید اینترنتی خود لذت ببرید.

https://www.khanoumi.com/

SVG Icon

پرتو افق رهرو توران- پورت

شرکت پرتو افق یا به اختصار پورت، مجموعه ای صادراتی است که ماموریت دارد شرکت‌های دانش بنیان را در زمینه صادرات و تسهیل این روند هدایت و راهنمایی نماید. در واقع هدف نهایی این شرکت توسعه صادرات ایران، ارز‌‌آوری و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان جهت فراتر رفتن از مرزهای داخلی است.