خانومی

خانومی اولین فروشگاه اینترنتی محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران است که از سال 1393 شروع به فعالیت کرده و تا به امروز با بیش از 1000 نوع برند معروف در این صنعت همکاری دارد. این وب‌سایت امکان انتخاب بهترین محصولات را از مجموعه کاملی از برندهای برتر ایرانی و بین المللی در بستر آنلاین فراهم کرده است. این مجموعه همچنین با ارائه خدمات منحصر به فرد، فرآیند خرید را آسان و سریع می‌کند.
در حقیقت خانومی امکان خرید آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی را به‌صورت مستقیم از تولیدکنندگان برای مشتریان فراهم می‌سازد. این مرجع آنلاین فقط محصولاتی را ارائه می‌کند که از اصالت، قیمت و تاریخ انقضای آن اطمینان کامل داشته باشد.

خانومی و فنکام

گروه فنکام در مسیر رشد و توسعه خود، به‌دقت بازارهای جهانی و ترندهای روز دنیا را نیز تحت نظر دارد. با توجه به اهمیت فروشگاه‌های آنلاینِ محصولات آرایشی بهداشتی در جهان و ظرفیت فراوان بازار ایران در این حوزه، گروه فنکام تصمیم به شراکت با فروشگاه اینترنتی خانومی گرفت و با استفاده از منابع آن و همچنین تیم قوی و متخصص فنکام، سعی در توسعه پرشتاب‌تر این آنلاین‌شاپ را دارد.
گروه فنکام در قالب مشورت و نظارت بر مجموعه پرطرفدار خانومی، آن را در رسیدن به اهدافش یاری می‌کند.

محصولات خانومی چه مواردی را در برمی‌گیرد؟

محصولات خانومی طیف گسترده‌ای از محصولات آرایشی، مراقبت مو، عطر، محصولات مراقبت مادر و کودک، بهداشت شخصی، مراقبت پوست، لوازم بهداشتی مردانه را در بر‌می‌گیرد.

راه‌های ارتباطی با خانومی

شماره تماس: 02179186000
ایمیل: info@khanoumi.com
وبسایت: www.khanoumi.com
آدرس: خیابان ولی عصر، نرسیده به نیایش، خیابان ناصری، برج کیان، طبقه 12، واحد 3