آتکو

آتکو یک شرکت بازرگانی در صنعت FMCGبا طیف متنوعی از برندهاست که مبتنی بر تولید بدون کارخانه است. استراتژی تولید بدون كارخانه، یعنی تدوین و استفاده از سیستمی كه با آن بتوان نسبت به تولید محصولات مختلف و متنوع با استفاده از ظرفیت‌های بالقوه سایر واحدهای تولیدی و بدون ایجاد كارخانه اقدام کرد. آتکو به عنوان شرکتی فعال در صنعت FMCG، با توجه به استراتژی برندها و گروه محصولات خود، در کنار تولیدکنندگان فعال در سطح کشور قرار می‌گیرد تا بتواند با ترکیب دانش بازاریابی و فروش خود و توان تولید کارخانه‌های دارای ظرفیت خالی، به نتیجه‌ای تأثیرگذار در سطح کشور برسد.
آتکو در حوزه‌های پلیمری، مراقبت مو، بهداشت دهان و دندان، اکسسوری و ... محصولات متنوعی تولید می‌کند.

آتکو و فنکام

از اهداف شکل‌گیری گروه فنکام استفاده از ظرفیت تولید داخلی می‌باشد. به همین دلیل است که برای دستیابی به این هدف، مدل کسب و کار تولید بدون کارخانه در یکی از حوزه‌های تخصصی فنکام یعنی صنعت کالاهای تند مصرف، مورد بررسی و اجرا قرار گرفت. آتکو شرکتی بازرگانی بوده که با تکیه بر ظرفیت‌های خاموش کارخانه‌های مختلف سعی در استفاده از توان تولیدی کشور نموده است. از طرفی نقاط قوت برجسته فنکام از منظر بازاریابی و فروش، کمک‌کننده این مدل کسب و کار می‌باشد.
گروه فنکام در امور طرح و برنامه، تحقیق و توسعه، توسعه کسب و کار، منابع انسانی، سیستم‌ها و فرآیندها، حقوقی و سیاست‌گذاری در حوزه فروش و بازاریابی همگام با آتکو می‌باشد.

برندهای آتکو چه نام دارند؟

برند آتکو در زمینه پلمیری، ویویان و در زمینه مراقبت از مو مونالی اسکای نام دارد و همچنین در زمینه دهان و دندان، پرسیکا و در زمینه اکسسوری، لاکی لایت را در بر می‌گیرد.

راه‌های ارتباطی با آتکو

تلفن تماس: 02122035601
آدرس: ایران، تهران، بلوار نلسون ماندلا، خیابان طاهری، پلاک 44، واحد 1