پخش سراسری کالا

صنعت پخش کالا در تعریف ساده‌ای که از آن وجود دارد؛ به مجموعه فعالیت‌هایی اطلاق می‌شود که محصولات را از تولیدکنندگان به دست مصرف‌کنندگان می‌رسانند. پخش سراسری کالا شامل امر حمل و نقل، انبارداری، توزیع، فروش و خدمات پس از فروش می‌شود. صنعت پخش کالا نقش مهمی در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور به ویژه در مناطق آزاد ایفا می‌کند. پخش کالای سراسری به تولیدکنندگان کمک می‌کند تا محصولات خود را به بازار هدف در کمترین زمان عرضه نمایند و به مصرف‌کنندگان کمک خواهد کرد تا محصولات مصرفی خود را به آسانی و با قیمت بسیار مناسب در محل اقامت خودشان دریافت کنند.

گروه فنکام نیز با هدف تکمیل چرخه تولید و توزیع محصولات متنوع در صنعت آرایشی و بهداشتی کشور، در حوزه پخش کالا نیز شرکت پخش نیک آوا ستایش را در اختیار دارد. این شرکت، از جمله مجموعه‌های حرفه‌ای و فعال در صنعت پخش ایران است که امروزه امکان ارسال و توزیع کالا را در قسمت‌های مختلف کشور برای شرکت‌های گوناگون فراهم کرده است. برای آشنایی بیشتر با شرکت پخش نیک آوا ستایش، در ادامه با ما همراه باشید.

شرکت های پخش برتر ایران

صنعت پخش سراسری کالا یا همان نظام توزیع کالا از بخش‌های مهم در اقتصادی است که فاصله بین تولید کننده و مصرف کننده را کاهش می‌دهد و موجب افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌های مازاد می‌شود. صنعت پخش در بلند مدت، سود زیادی را برای تولیدکننده و مصرف کننده به همراه دارد. یکی از ویژگی‌های شرکت پخش کالا، تنوع بسیار زیاد کالاهایی است که در انبارهای بهترین شرکت پخش ایران نگهداری می‌شوند. شرکت پخش نیک آوا ستایش نیز امروزه در جمع بهترین شرکت های پخش ایران قرار گرفته است.

بهترین شرکت پخش

مولفه‌های گوناگونی برای انتخاب بهترین شرکت پخش در یک کشور وجود دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به زیرساخت مجهز و روز اشاره کرد. برخورداری از این زیرساخت‌های مناسب پخش، یکی از اهر‏م‏های پر قدرت برای رقابت بین واحدهای تولیدی، بهبود کیفیت و مهم‏تر از آن تعدیل و ثبات قیمتی بازار، در شرایط مختلف را فراهم می‌آورد. شرکت پخش نیک آوا ستایش در این زمینه با شناسایی پتانسیل‏های تولید، برقراری تعادل در نظام عرضه و تقاضا، نظارت دائمی بر قیمت‌ها و نظارت مستمر و مطلوب بر کیفیت محصولات، به‌صورت مستقیم و غیر مستقیم موجب بهبود بهره‏وری در گروه فنکام و شرکت‌های همکار شده است.

شاید امروز بتوان شرکت پخش ستایش را یکی از بهترین شرکت‌های پخش ایران در صنعت ارایشی بهداشتی کشور دانست.

شرکت پخش بین‌المللی

شرکت پخش بین‌المللی به شرکت‌هایی می‌گویند که محصولات خود را به دیگر کشورها صادر می‌کنند. شرکت پخش بین‌المللی از لحاظ قالب، نوع خاصی از شرکت به حساب نمی‌آید بلکه گستردگی فعالیت‌های تولیدی این شرکت‌ها در بیشتر از یک کشور سبب شده که به آن‌ها شرکت‌های پخش بین‌المللی می‌گویند.

شرکت پخش و صادرات

شرکت پخش کالا ستایش با بیشتر از یک دهه تجربه در صنعت پخش ایران از بهترین شرکت پخش ایران بوده و دانش خود از مصرف‌کنندگان ایرانی و الگوی خرید آن‌ها استفاده کرده تا کانال‌های مدرن و اثربخش در جهت پخش سراسری کالا ایجاد کند. آسودگی در پخش و صادرات را با پخش کالای سراسری ستایش تجربه کنید. البته تاکنون بخش صادرات کالا در شرکت پخش ستایش راه‌اندازی نشده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مقاله زیر بر روی آن کلیک کنید.

پخش مویرگی

پخش مویرگی کالا به تحویل مستقیم محصولات به فروشندگان یک کالا اشاره می‌کند. پخش مویرگی شرکت پخش ستایش در تهران، در دو شعبه (تهران غرب و شرق)، وظایف پوشش حداکثری بیشتر از 13000 خرده فروشی تهران و حومه را عهده دار است. فروش در این بخش‌ها به شکل جداگانه بر عهده واحدهای فروش مویرگی در تهران، در حوزه پخَش محصولات تند مصرف می‌باشد.

یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه فنکام که در تولید کالاهای تند مصرف فعالیت دارد، شرکت آریان تجارت کیان امید است که امروزه نقش مهمی در صنعت FMCG کشور ایفا می‌کند. این شرکت همکاری نزدیکی با شرکت پخش ستایش دارد.

شرکت پخش ستایش

شرکت پخش نیک آوا ستایش، یکی از شرکت‎‌های زیرمجموعه‌های فعال در تیم فنکام است که محصولات برندهای مختلف را  با پخش کالای سراسری در کل کشور در برای هموطنان عزیزمان فراهم می‌کند. شرکت نیک‌آوا ستایش با استفاده از تجربه مدیران توانمند خود و برنامه توسعه‌ای مدرن، علاوه بر حضور پخش مویرگی، در بخش توزیع محصولات تحت قرارداد خود با فروشگاه‌های زنجیره‌ای هم فعالیت می‌کند.

معرفی شعب شرکت پخش ستایش

شرکت پخش کالا ستایش، با کمک گرفتن از کارشناسان با تجربه، روش‌های جدید در فروش و هم‌چنین استفاده از روش‌های علمی برای فروش کالا و مدیریت کیفیت همه‌ی فرآیندها و فعالیت‌های خود را با رویکردی علمی انجام داده است تا به‌عنوان شرکتی پیشتاز و مدرن در عرصه پخش کالای سراسری در کشور گام بلندی بردارد. فهرست شعب پخش ستایش شامل دفتر مرکزی در تهران، شعبه فروش تهران و انبار مرکزی، شعبه البرز (کرج)، شعبه آذربایجان غربی (ارومیه)، شعبه آذربایجان شرقی (تبریز) و شعبه خوزستان (اهواز) می‌شوند.

جمع‌بندی

در دنیای کسب‌کار امروز، انتخاب روش‌های مناسب برای پخش و توزیع کالا نقشی مهمی در موفقیت هر کسب‌وکاری ایفا می‌کند. شرکت پخش نیک آوا ستایش با ارائه دادن خدمات نوین و متخصصان باتجربه، بهترین خدمات را در رابطه با پخش سراسری کالا فراهم آورده است. شرکت پخش ستایش امروزه بهترین شرکت پخش سراسری کالا در صنعت ارایشی و بهداشتی به حساب می‌آید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *