معرفی شرکت پخش ستایش

شرکت پخش نیک آوا ستایش در تاریخ 05/05/1399 با هدف به دست آوردن جایگاه برتر در بین شرکت‌های صنعت پخش مواد غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی، محصولات شوینده، مواد پلیمری، سلولزی و… تأسیس شد. دسته محصولات شرکت پخش نیک آوا ستایش آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و نظافت منزل می‌باشد. هدف شرکت پخش ستایش پذیرش محصول با کیفیت بدلیل احترام به مشتریان است. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با شرکت پخش ستایش، زیرمجموعه گروه فنکام آشنا شویم.

انواع شرکت پخش

سیستم شرکت پخش کالا، نقش بسیار مهمی در دست‌یابی به هدف‌های فروش شرکت‌ها و تولیدکنندگان دارد و محصولات آن‌ها را در دسترس خریداران و مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد. انتخاب کردن کانال توزیع و روش پخش کالا یکی از مهم‌ترین گزینه‌هایی است که تولیدکنندگان باید در نظر داشته باشند. پخش و توزیع کالا از طریق شبکه‌های توزیع عمده فروشی، پخش و توزیع کالا از طریق شرکت‌های پخش و طراحی شبکه‌های فروش مختلف و هم‌چنین پخش و توزیع مویرگی تعدادی از انواع شرکت پخش کالا  محصولات هستند.

خدمات شرکت پخش ستایش

شرکت پخش نیک آوا ستایش پخش برندهای مختلفی از جمله محصولات زیرمجموعه گروه فنکام مانند الیو و … را انجام می‌دهد. شرکت پخش ستایش ارائه خدمات پخش مویرگی با کیفیت بالا برای مشتریان و تعهد به خرید محصولات برای تامین کنندگان می‌باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با کارکرد این شرکت پخش آشنا شویم.

نیک آوا ستایش زیرمجموعه فنکام

با گسترش شرکت‌های زیر مجموعه در تیم فنکام در بخش کالاهای تندمصرف، شرکت فنکام برای پخش تخصصی محصولات این صنعت تصمیم به تاسیس یک شرکت پخش گرفت. پس از احساس نیاز به وجود یک شرکت پخش تخصصی، شرکت فنکام در جستجوی شرکتی قدرتمند و با تجربه در حوزه پخش کالا بود. به همین دلیل بعد از انجام تحقیقات و تلاش‌های زیاد، تصمیم بر این شد که شرکت پخش ستایش راه‌اندازی شود. تیم فنکام با تیم پرتجربه و ماهری که در اختیار دارد در کنار شرکت پخش نیک ‌آوا ستایش به فعالیت می‌کند و شرکت پخش ستایش را حمایت می‌کند.

آدرس شعب شرکت پخش ستایش

شرکت پخش ستایش  در استان‌های تهران، البرز، خوزستان، آذربایجان شرقی و غربی، دارای شعب فروش و توزیع می‌باشد. هم‌چنین در چندین استان از جمله فارس، اصفهان، مازندران و… کالاهای شرکت پخش ستایش از طریق نمایندگی‌های این استان‌ها برای هموطنان عزیزمان در دسترس هستند.  برای اطلاع از آدرس شعب پخش شرکت ستایش به سایت ستایش مراجعه کنید.

شرکت پخش دارویی

شرکت‌ پخش دارویی از نیروهای انسانی متخصص در صنعت پخش دارو استفاده می‌کنند، بالاترین  مهم‎‌ترین استانداردهای صنعت پخش دارویی را رعایت می‌کنند و با استفاده امکانات خود، سطح گسترده‌ای از پخش داروها در نظر می‌گیرند. شرکت‌ پخش دارویی دارای ناوگان مجهز حمل و نقل هستند و دارای انبارها و سردخانه‌های بزرگی هم می‌باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مقاله زیر بر روی آن کلیک کنید.

شرکت پخش محصولات تند مصرف

شرکت پخش محصولات تند مصرف در ایران به تولید و پخش کالاهای تندمصرف می‌پردازند. مسئله‌ای مهم در زمینه محصولات تند مصرف پخش آن است. به این دلیل که تاریخ مصرف محدود محصولات تند مصرف، پخش به موقع آن‌ها اهمیت زیادی دارد. شرکت پخش نیک آوا ستایش با حفظ سرعت و کیفیت مطلوب در پخش بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌کند.

شرکت پخش محصولات ارایشی بهداشتی

موسسان، سهام‌داران و مدیران شرکت پخش نیک آوا ستایش از مدیران با سابقه و با تجربه در بخش فروش و بازاریابی در بخش برندهای وارداتی و داخلی بخصوص محصولات آرایشی و بهداشتی هستند. توزیع و پخش مویرگی تخصص مدیران شرکت پخش ستایش می‌باشد.

شرکت پخش لوازم شوینده

مواد شوینده بهداشتی نقش زیادی در زندگی همه انسان‌ها ایفا می‌کند. شرکت پخش نیک آوا ستایش عرضه کننده بهترین و متنوع‌ترین محصولات شوینده و بهداشتی ارگانیک و درجه یک هستند. پاکارین مایع ظرفشویی 2000گرمی لیمو، گلان مایع ظرفشویی 920 گرمی زرد (لیمو)، هوم لند مایع ظرفشویی اسانس سیب رنگ سبز، هوم لند مایع ظرفشویی اسانس سیب رنگ سبز این‌ها ازلوازم شوینده پخش ستایش هستند.

جمع‌بندی

انتظار می‌رود که صنعت پخش کالا  محصولات در آینده با رشد و توسعه بیشتری مواجه شود. این رشد به دلیل دلایل مختلفی مانند افزایش جمعیت، بهتر شدن وضعیت اقتصادی، و تغییر در سبک زندگی انسان است. با رشد و گسترش صنعت پخش، انتظار می‌رود شرکت‌های پخش کالا به سمت استفاده از فناوری‌ها و روش‌های جدید و نوآورانه برای بهتر شدن بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها حرکت کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *