معرفی بهترین روش سرمایه‌گذاری

برای انتخاب بهترین روش سرمایه‌گذاری در ایران از بین بازارهای مالی مختلفی مثل بورس، طلا و سکه، دلار، خودرو و مسکن باید در ابتدا مقدار سرمایه اولیه، دانش، سطح ریسک‌پذیری و افق دید در بحث سرمایه‌گذاری مشخص باشد. امروزه تنوع بالای بازارهای سرمایه، امکان انتخاب درست بهترین روش سرمایه‌گذاری با سرمایه اولیه اندک یا زیاد، در بازه‌های زمانی کوتاه مدت و بلندمدت را برای افراد ایجاد کرده است.

در ادامه همین مطلب با ما همراه باشید تا بیشتر در موضوع سرمایه‌گذاری  عمیق شویم و به ابعاد مختلف این مبحث مهم بپردازیم.

آموزش سرمایه‌گذاری

عبارت یا مفهوم سرمایه‌گذاری  به معنی تخصیص منابع مالی به یک یا چند دارایی، در جهت به دست آوردن منابع با ارزش ‌در آینده است. مبحث مهم سرمایه‌گذاری معمولا به دو روش مستقیم و غیرمستقیم تقسیم‌بندی می‌شود. از آنجایی که سرمایه‌گذاری‌ها با اهداف کسب سود بیشتر انجام می‌شود، همیشه مقدار خاصی از ریسک را برای افراد به همراه دارد. یکی از بهترین حوزه برای این کار، ورود به بحث سرمایه‌گذاری آرایشی بهداشتی است. گروه فنکام در حقیقت سال‌هاست که تجربه ورود به صنعت آرایشی بهداشتی را دارد تا جایی که امروز به یکی از بهترین هلدینگ‌های آرایشی بهداشتی ایران تبدیل شده است.

سرمایه‌گذاری در صنعت آرایشی بهداشتی

بررسی آمار مختلف نشان می‌دهد که ایران در خاورمیانه اکنون به‌عنوان یکی از سه کشور با بیشترین آمار مصرف‌کننده محصولات آرایشی و بهداشتی شناخته می‌شود. روز‌به‌روز استفاده از وسایل بهداشتی و آرایشی، آراستگی و حفظ زیبایی برای افراد اهمیت بیشتری پیدا می‌کند و تقاضای محصولات این دسته، در میان خانم‌ها و آقایان در حال ارتقا و افزایش است. واردات این محصولات هم به تبع آن افزایش‌ یافته است. در حال حاصر با توجه به تقاضای زیاد سرمایه‌گذاری در صنعت کازمتیک، انتظار می‌توان داشت که سود زیادی نیز از بابت سرمایه‌گذاری در این صنعت، نصیب افراد شود. اگر قصد سرمایه‌گذاری در صنعت کازمتیک دارید، می‌توانید کار خود را با سرمایه‌گذاری در صنعت آرایشی با بهترین و پرفروش ترین محصولات این صنعت نظیر محصولات برند سیسپرسا و برایت مکس آغاز کنید.

معرفی صنعت کازمتیک

صنعت کازمتیک شامل محصولات مراقبت از پوست و مو، محصولات زیبایی و عطر و ادکلن است. جالب است بدانید که صنعت کازمتیک و به‌صورت کلی محصولات آرایشی بهداشتی امروزه بازار بسیار رو به رشدی را به ویژه در منطقه خاورمیانه و آفریقا پیدا کرده‌اند. مشاوره برای سرمایه‌گذاری آرایشی بهداشتی به شما کمک‌ می‌کند که روش‌های سرمایه‌گذاری مطمئن را بر روی محصولات آرایشی و بهداشتی وحداقل سرمایه باید چه مقدار باشد و موارد دیگر برای سرمایه‌گذاری امن را انتخاب کنید. شرکت‌های دارای تجربه در این حوزه، می‌توانند پیش‌بینی درستی از بازار صنایع آرایشی بهداشتی و انواع محصولات متناسب با ویژگی‌های بازار را پیش‌روی شما بگذارند.

محصولات آرایشی بهداشتی

تنوع محصولات ارایشی بهداشتی امروزه با سرعت بسیار بالا در حال گسترش و توسعه است. این امر سبب شده که بسیاری از سرمایه‌گذاران، صنعت کازمتیک را به ویژه در ایران و خاورمیانه برای فعالیت خود انتخاب کنند. محصولات مراقبت از پوست و محصولات مراقبت از مو برای بسیاری از مخاطبان بازار امروز از اهمیت بالایی برخوردارند. بر این اساس مشتریان توجه ویژه‌ای به برندهای معتبر و اصل دارند.

گروه فنکام امروزه با استفاده از تجربه بالای مدیران خود و در راس آن موسس خود یعنی جناب آقای دکتر کیانی، رئیس هیات مدیره فنکام و نایب رئیس انجمن صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی ایران، توانسته است کارنامه‌ای درخشان را در این صنعت از خود به جای بگذارد. گروه فنکام فرصت‌های مناسبی را در اختیار سرمایه‌گذاران عزیز قرار می‌دهد تا ورودی موثر را به این صنعت داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مقاله زیر بر روی آن کلیک کنید.

وضعیت صنعت آرایشی بهداشتی در ایران

آمار و بررسی‌ها نشان داده که بهبود و گسترش تکنولوژی در کشورها در بخش صنایع مختلف، بیشتر توسط شرکت‌های تجاری و واحدهای تحقیق و توسعه مستقر در این شرکت‌ها، انجام می‌گیرد. سرمایه‌گذاری در فعالیت‌های تحقیق و توسعه توسط شرکت‌های بزرگ محصولات بهداشتی و آرایشی در تولید کالای مورد پسند، ارائه دادن خدمات جدید و ارتقای ارزش‌افزوده تولیدات این شرکت‌ها تاثیر گذار بوده است و سبب رشد بهره‌وری و رقابت‌پذیری این بنگاه‌های اقتصادی در سطح جهان می‌شود.

اکنون صنعت آرایشی بهداشتی در ایران پرشتاب به سمت توسعه حرکت می‌کند و میزان تنوع و فروش محصولات این دسته نیز گواهی بر این مساله هستند. بحث شیوع ویروس کرونا نیز سبب شد که فروش آنلاین محصولات این صنعت بسیار گسترش یابد. سایت خانومی، زیرمجموعه گروه فنکام به عنوان معتبرترین سایت فروش لوازم آرایشی در ایران آماری اخیرا منتشر کرد که نشان می‌داد صنعت آرایشی بهداشتی در مسیر توسعه پیشگام بوده و امروزه در زمینه محصولات ویژه آقایان نیز اهمیت زیادی پیدا کرده است. پس انتظار می‌رود سرمایه‌گذاران بیش از پیش به فکر حمایت مالی در این صنعت باشند.

واردات لوازم آرایشی به ایران

یکی از پرسودترین محصولات برای بحث واردات کالا، محصولات آرایشی و بهداشتی هستند. جایگاه اول ایران در مصرف محصولات آرایشی و در منطقه خاورمیانه، دلیل دیگری خواهد بود که محصولات آرایشی و بهداشتی را گزینه‌ای بسیار مناسب برای واردات می‌کند. درست مثل واردات هر محصول دیگری، واردات لوازم آرایشی هم شرایط و قوانین خاص خود را دارد. شناخت بازار هدف و شناسایی محصولات آرایشی پرمصرف، از مهم‌ترین مراحل واردات لوازم آرایشی می‌باشد.

شرکت دنیای نوین عناصر کیان، زیرمجموعه گروه فنکام است که در زمینه تولید و واردات مواد اولیه لوازم آرایشی و محصولات بهداشتی فعالیت می‌کند. این شرکت آمادگی کامل دارد تا با سرمایه‌گذاران و شرکای تجاری مختلف، همکاری داشته باشد.

سرمایه‌گذاری کوتاه مدت

بهترین روش سرمایه‌گذاری کوتاه‌ مدت معمولا شامل دارایی‌هایی هستند که کمتر از یک سال نگه داشته می‌شوند. هر دارایی بدون در نظر داشتن شکل ظاهری آن، یک سرمایه‌گذاری کوتاه ‌مدت به حساب می‌آید. دارایی‌های سرمایه‌گذاری کوتاه ‌مدت از ثبات کمتری برخوردار هستند و در طول زمان نوسانات بیشتری را تجربه خواهند کرد. یکی از مهم‌ترین خصوصیات سرمایه‌گذاری کوتاه‌ مدت، قابلیت نقدشوندگی بالای آن است؛ به این معنی که شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن سرمایه خود را می‌توانید تبدیل به پول نقد کنید.

سرمایه‌گذاری بلند مدت

دارایی‌های سرمایه‌گذاری بلند مدت شامل دارایی‌هایی می‌باشند که برای مدت بیشتر از یک سال نگهداری می‌شوند؛ به این دلیل که بازدهی اصلی این دارایی‌ها پس از گذشت مدت زمان مشخصی، تحقق می‌یابد. معمولا سرمایه‌گذاری‌ بلند مدت به صورت غیرنقدی انجام می‌شود و فروش آن‌ها، زمان‌بر است. این سرمایه‌گذاری‌ها ریسک بالایی دارند اما می‌توانند بازدهی قابل توجه و خوبی را برای شما ایجاد کنند. سرمایه‌گذاران معمولا دارایی‌های غیرنقدی را به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری بلند مدت در نظر می‌گیرند که معمولا ارزش این دارایی‌ها به آهستگی اما به صورت پیش‌بینی شده، زیاد می‌شود.

جمع‌بندی

شرکت‌های زیرمجموعه گروه فنکام، با توجه به تجربه و سابقه بسیار مناسب در صنعت آرایشی بهداشتی اکنون زمینه‌های متنوع سرمایه‌گذاری را در اختیار افراد علاقه‌مند گذاشته‌اند. کارنامه درخشان مدیریت این مجموعه و به ویژه موسس گروه فنکام یعنی جناب آقای دکتر علیرضا کیانی، سبب شده است که هلدینگ ارایشی بهداشتی فنکام اکنون بهترین عملکرد را در زمینه تولید و عرضه و فروش محصولات این دسته‌بندی ارائه کند. سرمایه‌گذاران می‌توانند به اقتضای نیاز خود و با توجه به بودجه و هدف گذاری خاص خودشان با این شرکت‌ها وارد مذاکره شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *