معرفی هلدینگ فنکام

گروه فنکام مرجـع کسب‌وکـارهای انسان‌محور و نتیجه‌گرا است. موسس این هلدینگ ارایشی بهداشتی، جناب آقای دکتر علیرضا کیانی هستند که یکی از با سابقه‌ترین مدیران صنعت ارایشی بهداشتی در کل کشور شناخته می‌شوند. هلدینگ دکتر کیانی، در بخش‌های آرایشی و بهداشتی، مواد اولیه شیمیایی، تولید چسب‌های صنعتی، تجارت الکترونیک و محصولات تند مصرف فعالیت دارد و دارای 9 شرکت فعال در زیر مجموعه خود با چندین برند معتبر است. در همه شرکت‌های زیرمجموعه‌، هدف مهم ارائه محصولات آرایشی با کیفیت و خدمات نوآورانه برای مصرف‌کنندگان است.

معرفی بنیانگذار هلدینگ فنکام

بنیانگذار هلدینگ فنکام دکتر علیرضا کیانی است که توانسته با کمک متخصصان و مدیران این صنعت موفقیت‌های زیادی را به‌دست آورد. گروه فنکام از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که هرکدام از این بخش‌ها در رشد و موفقیت فنکام تاثیر گذار هستند. موسس هلدینگ فنکام سعی در گردهم آوردن متخصصین با استعداد و پرتلاش است. دکتر علیرضا کیانی، عضو اتاق بازرگانی تهران و نایب رئیس انجمن شوینده، ارایشی و بهداشتی کشور نیز هستند.

معرفی گروه فنکام

هدف گروه فنکام افزایش تولیدات داخلی، گسترش صادرات کشور و مهم‌تر از همه به‌وجود آوردن فرصت‌های شغلی برای نخبگان جوان کشور عزیزمان فعالیت خود را شروع کرد. ما افتخار می‌کنیم که این در گروه فنکام به پشتوانه مدیران با تجربه کشور در چند صنعت مشغول فعالیت هستیم و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های معتبر هم در کنار مدیران زبده وارد فضای این صنعت شده‌اند تا دانش خود را وارد عرصه عمل کنند.

شرکت‌های زیرمجموعه گروه فنکام فرآیند واردات مواد اولیه ارایشی بهداشتی، تولید محصولات ارایشی همچنین پخش این محصولات را برعهده دارند.

عملکرد دکتر کیانی در گروه فنکام

دکتر علیرضا کیانی، رئیس هیات مدیره گروه فنکام است که توانسته با تکیه بر دانش تخصصی و همت پرسنل جوان و ارزشمند این شرکت، بسیاری از برندهای آرایشی امروز دنیا را این بازار عرضه کنند. شرکت کیا کام فارمد هم یکی از شرکت‌های زیر مجموعه گروه فنکام است که این شرکت هم در زیر مجموعه خود چندین برند دارد.

موسس برترین هلدینگ آرایشی بهداشتی ایران

هلدینگ‌ها شرکت‌های بزرگی هستند که چندین شرکت را در زیر مجموعه خود دارند هلدینگ‌ آرایشی بهداشتی برندهای زیادی را در زیر مجموعه خود دارند که هر کدام از این برندها بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات را روانه بازار می‌کنند. بنیانگذار هلدینگ فنکام دکتر علیرضا کیانی که توانسته با کمک متخصصان چندین شرکت را در زیر مجوعه هلدینگ فنکام مدیریت نماید.

دکتر علیرضا کیانی، رئیس هیات مدیره گروه فنکام است که عضو اتاق بازرگانی تهران است و نایب رئیس انجمن شوینده، آرایشی و بهداشتی کشور است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مقاله زیر بر روی آن کلیک کنید.

بهترین تولیدکننده آرایشی بهداشتی

بهترین تولیدکننده محصولات آرایشی باید ویژگی‌هایی برای تولید محصولات با کیفیت در نظر بگیرند. از جمله این ویژگی‌ها می‌تواند حفظ طروات صورت پس از استفاده طولانی مدت، کیفیت بالا، تنوع محصولات برای هر سلیقه‌ای، قیمت مناسب، ماندگاری و دوام، استفاده از مواد اولیه مرغوب، عدم استفاده از سرب و پارابن در محصولات است. شرکت‌های زیر مجموعه گروه فنکام بهترین تولیدکنندگان لوازم آرایشی در ایران هستند جهت خرید محصولات با کیفیت از بهترین تولید کننده به سایت خانمی مراجعه نمایید.

برترین هلدینگ آرایشی بهداشتی

هلدینگ دکتر کیانی متشکل از برترین متخصصان پوست و دانشمندانی است که با استفاده از فناوری‌ها و روش‌های نوین، در راستای ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان و مصرف‌کنندگان خود تلاش می‌کنند. هلدینگ دکتر کیانی، با مدیریت با سابقه‌ترین نفرات صنعت کازمتیک و زیبایی ایران، تاکنون موفق به ارائه برندهای مختلفی در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی شده است.

تاسیس شرکت فنکام

گروه فنکام با ماموریت ایجاد و توسعه کسب‌وکارهای الهام‌بخش و ارزش آفرین، در سال 1398 فعالیت خود را شروع کرده است. تلاش مدیریت گروه فنکام حمایت کردن از 9 شرکت در زیرمجموعه خود می‌باشد که اکنون در سه بخش آرایشی و بهداشتی، کالاهای تند مصرف و چسب صنعتی همچنین پخش فعال هستند.

معرفی دکتر علیرضا کیانی

دکتر علیرضا کیانی به عنوان موسس و رئیس هیئت مدیره گروه فنکام، به سرمایه‌گذاری در شرکت‌های حوزه آرایشی و بهداشتی و محصولات تند مصرف، علاقه زيادی دارند. تجربه کارآفرينی در چهار کشور ایران، ترکیه، کانادا و آلمان، به دکتر علیرضا کیانی کمک کرد تا بتوانند در کنار همکارانشان، مجموعه‌ای را تاسیس کنند که به دنبال خلق ارزش در سطح جهانی باشد. دکتر علیرضا کیانی به عنوان عضوی از اتاق بازرگانی ایران، متعهد به ارتقای کارآفرينی و توسعه اقتصادی در ایران هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *