معرفی گروه فنکام

گروه توسعه فناوری‌های نوین کیان الماس مهر یا همان فنکام، اکنون در سه صنعت آرایشی و بهداشتی، کالاهای تند مصرف، چسب صنعتی و صنعت پخش فعالیت دارد. این هلدینگ در سال 1398 تاسیس شد و اکنون 9 شرکت زیرمجموعه در خانواده فنکام قرار گرفته‌اند. یکی از فعالیت‌های فرهنگی جانبی در گروه فنکام، پرداختن به مطالب روز علمی در حوزه‌های مختلف اقتصادی، از جمله کارآفرینی و کسب‌وکار، از طریق انتشار پادکست و مقالات علمی در وب‌سایت است. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی پادکست رادیو فنکام بیشتر بپردازیم.

معرفی پادکست رادیو فنکام

پادکست رادیو فنکام به صورت گفتگو محور به بررسی مسائل مربوط به کسب‌وکارها بخصوص کسب‌وکارهای استارتاپ داخلی می‌پردازد. مخاطبان اصلی رادیو فنکام همکاران ما در شرکت‌های زیر مجموعه، کارآفرینان، مدیران ارشد، سهامداران و صاحبان کسب‌وکار، بنیانگذاران شرکت‌های نوپا بخصوص شرکت‌های دانش بنیان و مدیران حوزه صادرات و هر شخص علاقه‌مند دیگر به مباحث کسب‌وکار است.

اکنون فصل دوم رادیو فنکام در مرحله تولید قرار دارد و تا الان قسمت‌های ابتدایی این فصل از طریق پلتفرم‌های شنوتو و کست‌باکس در اختیار شما قرار گرفته است. در ادامه در مورد نحوه دسترسی به پادکست رادیو فنکام به شما توضیح خواهیم داد.

دانلود بهترین پادکست اقتصادی

موضوعات این پادکست با عنوان صدای رادیو فنکام به مباحثی چون رشد سریع و افزایش سهم بازار، استراتژی‌ فرزندپروری هلدینگ‌، تصمیم‌گیری چابک درباره سبد کسب‌وکار، پایداری کسب‌وکار، حکمرانی سازمانی در شرکت‌های دانش‌بنیان، مدیریت تغییر اختصاص پیدا کرده است. اگر در زمینه کارآفرینی و مدیریت کسب‌وکار علاقه‌مند به کسب تجربه و علم روز هستید، می‌توانید می‌توانید به صدای رادیو فنکام در پلتفرم‌های مختلف گوش دهید تا راز و رمزهای موفقیت را از زبان فنکام بیشتر فرا بگیرید.

دانلود پادکست رادیو فنکام

ما در گروه فنکام آموزش و توسعه توانمندی پرسنل را یکی از اولویت‌های سازمانی درنظر گرفته‌ایم و تلاش کرده‌ایم از طریق راهکارهای گوناگونی این آموزش را در اختیار کارکنان قرار دهیم. تفکر گروه فنکام، انسانی‌محور و نتیجه‌گرایی است و موفق شدن این گروه، در گرو موفق شدن سرمایه‌های انسانی آن قرار دارد.

برای دانلود پادکست رادیو فنکام کافیست با لینک‌های درج که مربوط به پلتفرم‌های شنوتو و کسب باکس می‌شود، مراجعه کنید و در آن پلتفرم به قسمت‌های مختلف این پادکست علمی و جذاب گوش دهید:

پادکست رادیو فنکام در شنوتو:  می‌توانید با کلیک بر روی (رادیو فنکام در شنوتو )به آن دسترسی پیدا کنید.

پادکست رادیو فنکام در کست باکس: برای دسترسی به رادیو فنکام در کست باکس بر روی کلمه (پادکست رادیو فنکام در کست باکس) کلیک کنید. 

دانلود پادکست فنکام

پادکست رادیو فنکام از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده است که از جمله آن می‌توان به سخنان علمی و تخصصی دکتر علیرضا کیانی، استاد اقتصاد و رئیس هیات مدیره گروه فنکام اشاره کرد. ایشان در قسمت‌های مختلف پادکست رادیو فنکام پیرامون کسب‌کارها، پایداری آن‌ها، رشد سریع و افزایش سهم بازار و دیگر موارد این چنینی، نکات و تجربیات بسیاری را به‌عنوان یک کارآفرین موفق در ایران ارائه می‌کنند.. ما در گروه فنکام (گروه توسعه فناوری‌های نوین کیان الماس مهر) افتخار همراهی متخصصین و مدیران صنعت را داریم که با سال‌ها تجربه، پشتکار و دانش، از ما حمایت و پشتیبانی می‌کنند بنابراین برای آشنایی با پادکست رادیو فنکام که می‌تواند روایتگر بسیاری از رازهای موفقیت در برابر چالش‌های پیش رو برای مدیران ارشد کسب‌وکارها و یا حمایت‌گران مالی باشد، به شما پیشنهاد می‌کنیم پادکست رادیو فنکام را در کست باکس و شنوتو دریافت کنید.

رادیو فنکام در کست باکس

برای دسترسی به صدای فنکام در کست باکس می‌توانید بر روی کلمه (رادیو فنکام در کست باکس) کلیک کنید.

دانلود پادکست فنکام از شنوتو

برای گوش دادن به رادیو فنکام و بهره بردن از مطالب مفید وکاربردی دکتر علیرضا کیانی می‌توانید با کلیک بر روی (رادیو فنکام در شنوتو )به آن دسترسی پیدا کنید.

جمع‌بندی

اگر علاقه‌مندان به موضوعات روز اقتصادی و کسب‌وکار هستید، حتما از شما دعوت می‌کنیم تا با گوش دادن به پادکست رادیو فنکام، فرصت دریافت تجربیات مدیران بزرگی را برای خود فراهم سازید. در این پادکست دکتر علیرضا کیانی، رئیس هیات مدیره گروه فنکام در هر قسمت به‌صورت جداگانه گفتگویی با مدیران عامل شرکت‌های زیرمجموعه داشته‌اند که این گفتگو چالشی و علمی قطعا برای شما مفید و جذاب خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *