گفتگوی اختصاصی فنکام با برترین عاملان فروش مویرگی شرکت پخش ستایش در سال 1402

به گزارش روابط عمومی گروه فنکام؛ شرکت پخش نیک آوا ستایش، به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه فنکام، با هدف قدردانی و حمایت از همکاران فعال در قسمت عاملیت فروش مویرگی محصولات، ضمن تقدیر و تشکر از این عزیزان، گفتگویی مفصل با برترین عاملان فروش در سال 1402 داشته که طی این سال موفق به دریافت جوایزی مربوط به طرح‌های فروش شدند. در ادامه می‌توانید شرح کامل گفتگو با این همکاران عزیز را مطالعه بفرمایید.

جناب آقای سجاد ابراهمیان، یکی از عاملان فروش مویرگی در شرکت پخش نیک آوا ستایش هستند که در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی گروه فنکام، ضمن ابراز امیدواری به آینده همکاری با این شرکت، بیان کرد: بنده از شهریورماه 1401 تا کنون با شرکت ستایش همکاری داشته‌ام و خدا رو شکر توانستم امسال از منطقه شوشتر و گتوند استان خوزستان، در جمع برترین عاملان فروش این شرکت در سطح کشور قرار بگیرم. از عملکرد خودم در سال گذشته بسیار راضی هستم زیرا موفق شدم در چندین دوره جزو نفرات اول فروش در شهر اهواز و کشور قرار بگیرم و امیدوارم که این عملکرد در سال جدید نیز ادامه داشته باشد. نکته‌ای که در مورد فروش محصولات برندهای مختلف برای مردم و فروشنده‌ها مهم است، توجه به بحث قیمت‌گذاری محصولات، به‌ویژه در شرایط رقابتی و با توجه به توان مالی هر منطقه است. من از همکاری با شرکت پخش نیک آوا ستایش رضایت داشته‌ام و اعتقاد دارم که گروه برای همکاران ما بسیار ارزش قائل است. قطعا با تلاش فراوان موفق شدم به این موفقیت دست پیدا کنم و پیشنهاد من به همکاران این است که از فرصت‌ها و طرح‌های فروشی که شرکت ارائه می‌کند، نهایت استفاده را ببرند و با هدف‌گذاری، به نتایج و جوایز ارزشمند دست پیدا کنند. در این بین، شرکت نیز می‌تواند با ارائه تخفیفات و خدمات جانبی به فعالان این عرصه کمک کند تا در مسیر فروش، بهتر عمل کنند. به‌عنوان مثال برند جدیدی که با نام «الیو EliO» وارد بازار محصولات آرایشی بهداشتی ایران شده، اکنون به دلیل فعالیت خوب همکاران ما در استان خوزستان و کیفیت عالی و بسته‌بندی بسیار زیبا محصولات این برند، سهم بازار خوبی پیدا کرده است.

جناب آقای محمد علیپور، از دیگر همکاران ما در قسمت عاملیت فروش مویرگی شرکت پخش نیک آوا ستایش هستند که در منطقه سردشت استان آذربایجان غربی فعالیت دارند. آقای علیپور در گفتگو با روابط عمومی گروه فنکام، ضمن اشاره به سابقه همکاری خود با شرکت پخش نیک آوا ستایش گفت: من بیش از 9 ماه است که با مجموعه ستایش همکاری خودم را آغاز کرده‌ام. از ابتدا اطلاع‌رسانی خوبی انجام شد تا در جریان طرح‌ها و جوایز مختلف قرار بگیریم. خدا رو شاکر هستم که با تلاش خودم و تمرکز توانستم در جمع بهترین عاملان فروش این شرکت در سال 1402 قرار بگیرم. من در جریان کار خود سعی کردم ابتدا از محصولات استفاده کنم و سپس بر اساس تجربه خودم، با ارائه نمونه و سپس فروش محصولات، تجربه خوبی را به مخاطبان خودم انتقال دهم. پیشنهاد جدی من نیز برای همکارانم این است که برای کسب موفقیت در فعالیت فروش، براساس استفاده و تجربه خودتان، به مخاطب تجربه را انتقال دهید. به‌عنوان مثال من از محصول با کیفیت «الیو EliO» استفاده کردم و این تجربه مفید من باعث شد که بسیاری از مشتریان نیز به این برند جدید روی آورند. پیشنهاد من برای شرکت پخش نیک آوا ستایش ارائه تخفیفات خوب و قیمت رقابتی است تا ما نیز بتوانیم با استفاده از این امکان، در بازار فروش خوبی را به ثبت برسانیم و فروشنده‌های فعال در فروشگاه‌‌ها نیز بتوانند با استفاده از تخفیفات، سود بیشتری به دست آورند.

جناب آقای مصطفی شیرین‌یار، یکی دیگر از همکاران فعال در شرکت پخش نیک آوا ستایش هستند که عملکرد درخشانی را سال 1402 در کشور و استان خوزستان رقم زدند. آقای شیرین‌یار، ضمن اشاره به کمپین خوب شرکت ستایش، بیان کرد: من از ابتدای مردادماه سال 1401 افتخار همکاری با شرکت پخش ستایش را داشتم و این آغاز فعالیت من همزمان با ابتدای فعالیت این شرکت در استان خوزستان بود. ارتباطی که در این مدت با شرکت ستایش داشتم، بسیار سازنده و موثر بود و کمپین‌ها و طرح‌های فروش همراه با جایزه نیز نقش مثبتی در تلاش‌های ما داشت. امروزه با توجه به کاهش قدرت خرید، فروش کالاهایی با قیمت رقابتی، مورد استقبال بیشتری قرار می‌گیرد؛ با وجود اینکه برخی از محصولات با کیفیت گاهی نیز قیمت بالاتری دارند، زیاد نمی‌توان انتظار استقبال را داشت. در این بین طراحی بسیار زیبا و کیفیت بالای محصولات برندی همچون «الیو EliO» باعث شده است که به خوبی این برند در بازار امروز شناخته شود اما اطمینان دارم که تخفیفات و ارائه خدمات جانبی به همکاران و عاملان فروش می‌تواند میزان فروش محصولات این برند را افزایش دهد. تغییر سبد محصولات شرکت طی مدت اخیر کمی کار ما را با مشکل مواجه کرد که رفع این موضوع قطعا در افزایش توان عملکرد ما تاثیر خواهد داشت. امیدواریم مدیریت مجموعه پخش ستایش و گروه فنکام، با عنایت به تلاش‌های من و همکارانم در شهرهای مختلف ایران، حمایت‌ها و امکاناتی را در نظر بگیرند که انشالله شرایط بهتر از پیش ادامه پیدا کند.

شرکت پخش نیک آوا ستایش، یکی از زیرمجموعه‌های فعال در گروه فنکام است که محصولات برندهای مختلفی را در سراسر کشور در اختیار هموطنان عزیزمان قرار می‌دهد. در این بین موفقیت این شرکت و گروه فنکام تاثیرپذیر از تلاش و زحمات ارزشمند همکارانی بوده است که در قسمت عاملیت فروش مویرگی به ویژه در شهرستان‌ها فعالیت داشته‌اند. ما نیز در گروه فنکام نهایت قدردانی را از همکاران‌مان در شرکت پخش ستایش داریم و امیدواریم که در مسیر رشد و توسعه، با کمک همکاران عزیزمان در تمامی نقاط ایران به موفقیت دست پیدا کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *