گزارش حضور شرکت آریان تجارت کیان امید در نمایشگاه ایران بیوتی و کلین تهران

 به گزارش روابط عمومی گروه فنکام؛ شرکت آریان تجارت کیان امید، به‌عنوان نماینده گروه فنکام و یکی از تولیدکنندگان مطرح صنعت شوینده، آرایشی و بهداشتی، در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی ایران بیوتی و کلین، میزبان متخصصین، تولیدکنندگان و علاقه‌مندان این رویداد بود.

این نمایشگاه تخصصی در حوزه مواد شوینده، آرایشی، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته، از 29 فروردین لغایت 1 اردیبهشت‌ماه، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد که مورد استقبال تعداد بسیار زیادی از مراجعین نیز قرار گرفت. شرکت آریان تجارت کیان امید در این رویداد همراه با سبد کامل محصولات خود از جمله محصولات برندهای متفاوتی همچون پرسیکا، الیو، آویویان، مونالی اسکای و … در این نمایشگاه حاضر شد.

در طول برگزاری این رویداد بین‌المللی، جناب آقای دکتر علیرضا کیانی، رئیس هیات مدیره گروه فنکام و نایب رئیس انجمن شوینده، بهداشتی و آرایشی از محل غرفه شرکت آتکو بازدید کرده و گفتگویی با جناب آقای دکتر استادی جعفری، مدیرعامل شرکت آریان تجارت کیان امید داشتند. شرکت آتکو به‌عنوان یکی از موفق‌ترین غرفه‌های حاضر در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی ایران بیوتی و کلین، روز شنبه 1 اردیبهشت‌ماه 1403 به کار خود در این نمایشگاه پایان داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *