شرکت سلامت آفرین مایسا

"مایسا"، یکی از شرکت‌های فعال در زمینه پخش و فروش مویرگی محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران است. مایسا با تجربه‌ ارزشمند مدیران و کارکنان خود در این صنعت به تامین‌کنندگان متنوعی در صنعت آرایشی و بهداشتی خدمات ارائه می‌‌دهد.
تعهد اصلی "مایسا"، برآورده کردن نیازهای تامین‌کنندگان خود در زمینه فروش محصولات زیبایی، بهداشت و مراقبت از پوست و مو است و تلاش دارد با استفاده از سبد محصولی متنوعی که در اختیار تیم فروش مایسا قرار گرفته است، به نیازهای متنوع گالری‌ها و داروخانه‌های سراسر کشور پاسخ دهد.

مایسا و فنکام

گروه فنکام همواره به دنبال تکمیل زنجیره ارزش خود در صنعت آرایشی و بهداشتی است؛ بدین منظور شرکت سلامت آفرین مایسا ایجاد شد تا گروه فنکام در زمینه فروش مویرگی محصولات آرایشی و بهداشتی در گالری‌ها و داروخانه‌های سراسر ایران حضور پررنگی داشته باشد تا علاوه بر فروش محصولات سایر شرکت‌های گروه فنکام، بتواند در راستای ارتقای کیفیت در صنعت پخش در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی نقش مهمی ایفا نماید.

محصولات مایسا

در حال حاضر محصولات برندهای الیو، هلث‌تئوری، گرن‌ویل، سیسپرسا، برایت‌مکس، سیکالدرم، میک‌آپ‌وان و ... در سبد محصولی شرکت پخش گالری و داروخانه‌ای مایسا حضور دارند.

راه‌های ارتباطی با مایسا

آدرس: خیابان شریعتی، خیابان دستگردی(ظفر)، پلاک ۵۲، طبقه چهارم