معرفی برترین شرکت ارایشی بهداشتی

تولید محصولات ارایشی و بهداشتی بدون استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب، عملاً امکان‌‌پذیر نیست. امروزه واردات مواد اولیه آرایشی و بهداشتی به ایران توسط تعداد کمی از شرکت‌ها انجام می‌شود که یکی از این شرکت‌ها، دنیای نوین عناصر کیان، زیرمجموعه گروه فنکام است. هلدینگ آرایشی بهداشتی فنکام، به‌عنوان یک مجموعه پیشگام  و وارد کننده مواد اولیه لوازم ارایشی در صنعت محصولات آرایشی و بهداشتی، از چند شرکت زیرمجموعه تشکیل شده است. شرکت آریان تجارت کیان امید، شرکت دنیای نوین عناصر کیان، شرکت کیا کام فارمد،  شرکت دانش نوین آریا زیبایی و … زیرمجموعه‌های برترین هلدینگ آرایشی بهداشتی ایران یعنی گروه فنکام هستند. این شرکت‌ها اکنون به عنوان برترین شرکت‌های آرایشی بهداشتی در ایران شناخته می‌شوند. برای آشنایی با فرصت‌های همکاری و استفاده از ظرفیت‌ها و مواد اولیه موجود در این شرکت‌ها، با ما همراه باشید.

پخش عمده لوازم ارایشی

پخش عمده وظیفه توزیع محموله محصولات یک شخص یا موسسه را به خریداران آن‌ها دارد. کلمه پخش عمده که به‌عنوان توزیع کننده نیز شناخته می‌شود، نشان دهنده آخرین پیوند در تحویل محصولات و خدمات به مشتری به عنوان تولیدکننده محصولات آرایشی و یا وارد کننده لوازم ارایشی است.

مطابق با استراتژی هلدینگ فنکام، شرکت پخش نیک آوا ستایش، زیرمجموعه این گروه، یکی از برترین شرکت‌های پخش عمده لوازم بهداشتی و … در ایران شناخته می‌شود. برای آشنایی با ظرفیت‌های این شرکت، به سایت گروه فنکام و صفحه اختصاصی این شرکت مراجعه بفرمایید.

مواد اولیه ارایشی بهداشتی

اکثر مردم دنیا هر روز از انواع محصولات ارایشی استفاده می‌کنند. امروزه صنعت ارایشی و بهداشتی فقط مختص خانم‌ها نیست بلکه بسیاری از تولیدات این صنعت امروزه ویژه آقایان طراحی و تولید می‌شوند. این به محصولات تولید شده با استفاده از لوازم آرایشی از کجا می‌آیند و مراحل مختلف تولید آن‌ها چیست؟ برای دانستن جواب این سوالات می‌توانید ادامه این مقاله رو مطالعه کنید و هم‌چنین به قسمت مقالات سایت گروه فنکام مراجعه کنید.

با در دسترس بودن گسترده بسیاری از مواد اولیه جدید و با کیفیت بالا، تولیدکنندگان لوازم آرایشی باید دقت زیادی در انتخاب مواد داشته باشند. ترکیب فرمولاسیون ممکن است بسته به نوع محصول مورد علاقه شما کمی متفاوت باشد. در نتیجه گروه فنکام به‌عنوان وارد کننده مواد اولیه ارایشی، همواره در تلاش است تا بهترین موارد اولیه آرایشی و بهداشتی را برای نیاز شرکت‌ها فراهم کند.

در حقیقت دقت گروه فنکام شامل واردات مواد اولیه، ساخت مواد مورد نیاز، تحقیق و توسعه، فرمول‌نویسی محصولات،  تولید محصول نهایی، برندسازی محصولات موجود و پخش آفلاین و آنلاین(سایت خانومی) این محصولات، می‌شود. هم‌چنین شرکت‌هایی که در زمینه خرید مواد اولیه ارایشی دچار مشکل هستند می‌توانند از گروه فنکام کمک بگیرند.

واردات لوازم ارایشی

شرکت‌های زیر مجموعه فنکام به مدیریت دکتر کیانی با توجه به تجربه چندین ساله جناب دکتر به‌عنوان تولید کننده  و وارد کننده لوازم ارایشی در چندین کشور دنیا مثل آلمان، ترکیه و کانادا، تجربه موفقی در حوزه صادرات و بین‌الملل نیز دارند. حضور مدیران و متخصصان برتر صنعت آرایشی بهداشتی در شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ فنکام موجب شده است این شرکت تبدیل به برترین هلدینگ آرایشی بهداشتی در کشور ایران شود. البته هلدینگ فنکام در حوزه صنایع پخش محصولات آرایشی و بهداشتی و FMCG نیز فعالیت دارد. شرکت‌های آریان تجارت کیان امید و شرکت پخش نیک آوا ستایش از جمله زیرمجموعه‌های گروه فنکام هستند.

تولید کننده مواد اولیه لوازم ارایشی

روند تولید لوازم آرایشی و بهداشتی امروزه با فرآیندهای گذشته بسیار متفاوت است. قبل از این‌ که هر گونه محصولی در بازار عرضه شود و به دست مصرف کننده برسد، تولیدکنندگان باید تعدادی از استانداردهای بهداشتی را رعایت کنند. این مفهوم به تنهایی برای شروع تولید لوازم آرایشی کافی نیست. دستور العمل‌های اصلی موجود هنوز باید چندین بار توسعه و آزمایش شوند. فرآیند ایجاد یک محصولات ارایشی با آزمایش آزمایشگاهی و تایید ایمنی محصول آغاز می‌شود. سازنده باید مستندات فنی کافی ایجاد کند و ویژگی‌های آماده‌سازی از جمله واکنش‌های نامطلوب را ارائه دهد. گروه فنکام به‌عنوان وارد کننده مواد اولیه ارایشی به شرکت‌ها کمک می‌کنید تا بهترین مواد اولیه را در دسترس خود داشته‌باشند.

بهترین تجهیزات دنیا برای تولید مواد اولیه لوازم ارایشی و بهداشتی امروزه در گروه فنکام وجود دارد که شرکت‌های متقاضی می‌توانند برای استفاده از این فرصت، با ما در ارتباط باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مقاله زیر بر روی آن کلیک کنید.

خرید لوازم ارایشی عمده

خرید لوازم ارایشی عمده دسترسی به محصولات با کیفیت و قیمت مناسب را فراهم می‌کند. این کار به شما امکان می‌دهد با خرید لوازم ارایشی عمده در هزینه خود صرفه‌جویی کنید که در صورت خرید جداگانه میتواند بسیار گران باشد.

لوازم ارایشی عمده به شما این امکان را می‌دهد که از تخفیف بهره مند شوید و اغلب محصولات را با قیمت واحد پایین‌تری نسبت به فروشگاه‌های دیگر تهیه کنید. به این ترتیب می‌توانید محصولات با کیفیتی داشته باشید. امروزه خرید لوازم ارایشی عمده از طریق شرکت‌های زیرمجموعه گروه فنکام امکان‌پذیر شده است.

لوازم ارایشی با کیفیت

همان‌طور که گفتیم شرکت‌های کیا کام فارمد، آریان تجارت کیان امید، دنیای نوین عناصر کیان و … از جمله شرکت‌های تولید کننده لوازم آرایشی بهداشتی در کشور ما هستند که زیرمجموعه گروه فنکام قرار می‌گیرند. با کیفیت‌ترین و متنوع‌ترین محصولات آرایشی در این شرکت‌ها تولید می‌شود و در دسترس مشتریان بازار صنعت کازمتیک برای زیبا جویان و افرادی که به بهداشت خود اهمیت زیادی می‌دهند قرار می‌گیرند.

بهترین لوازم ارایشی ایرانی

هلدینگ گروه فنکام با استفاده از دانش بهترین مدیران و متخصصان صنعت ارایشی بهداشتی ایران و با زیرساخت روز دنیا و پیشرفته‌ترین تکنولوژی، امروز بهترین لوازم ارایشی ایرانی را تولید می‌کنید. برندهای سیسپرسا، برایت مکس و الیو و… بهترین نمونه‌های ایرانی محصولات این حوزه هستند.

شرکت پخش محصولات ارایشی

به شرکتی که با دریافت مجوز‌های مربوط به فعالیت خود از معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت معدن و تجارت کشور به کار پخش محصولات آرایشی می پردازد، شرکت پخش می‌گویند. هم چنین صاحبان این کسب‌وکار باید پروانه‌های لازم را از سازمان غذا و دارو، در مراکز عرضه در محدوده کشوری، استانی و منطقه‌ای دریافت نمایند.

شرکت پخش نیک آوا ستایش، زیرمجموعه گروه فنکام، با دانش روز دنیا و با دریافت بهترین استانداردهای روز این صنعت، امروز در بسیاری از نقاط کشور به عنوان شرکت پخش لوازم ارایشی بهداشتی و صنایع دیگر فعالیت می‌کند.

جمع‌بندی

گروه فنکام علاوه‌بر تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در کشور، امروزه به‌عنوان بهترین تولید کننده و وارد کننده مواد اولیه در ایران نیز شناخته می‌شود. هلدینگ فنکام در شرکت‌های زیرمجموعه خود ظرفیت همکاری با شرکت‌های متقاضی را نیز ایجاد کرده است.

 این محصولات با رنگ‌های چشم‌گیر، فرمول‌های بادوام و ترکیبات سازگار با پوست، برای علاقه‎مندان به‌عنوان لوازم آرایشی مورد توجه قرار آن‌ها می‌گیرند. این محصولات که هم توسط آرایشگران حرفه‌ای و هم کاربران روزانه ترجیح داده می‌شوند، روال زیبایی شما را به سطح بالاتری ارتقا می‌دهند. شما می‌توانید در سایت خانومی معروف‌ترین و ترجیح داده شده‌ترین محصولات آرایشی و بهداشتی سال را با بهترین قیمت تهیه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *