کیاکام فارمد

کیاکام فارمد یکی از شرکت‌های تولیدکننده در زمینه محصولات درمانی و آرایشی با استفاده از مواد اولیه باکیفیت و فناوری روز دنیا است. کیاکام فارمد در حوزه‌ آراداروها (cosmeceuticals)، محصولات دارویی، مکمل‌های تغذیه‌ای و مکمل‌های پوستی، بسیار فعال است و محصولات متنوع و باکیفیتی را به بازار عرضه می‌کند. منظور از آراداروها، محصولات آرایشی است که علاوه بر خاصیت درمانی، تأثیرات مثبتی بر پوست نیز دارند.

کیاکام فارمد و فنکام

یکی از حوزه‌های مورد علاقه و تخصصی گروه فنکام، حوزه محصولات آرایشی-بهداشتی است. با توجه به اینکه در بازار محصولات درمانی و آرایشی ایران خلأ و ضعف احساس می‌شد، گروه فنکام بر آن شد تا با تکیه بر تخصص تیم قوی و مدیران باتجربه خود، خلأ موجود در این بازار را پر کند و تلاش کند تا تحولی در این صنعت ایجاد شود. به همین دلیل، شرکت کیاکام فارمد را بنا نهاد و از پتانسیل‌های گروه فنکام برای رشد هر چه بیش‌تر شرکت کیاکام فارمد استفاده کرد.
گروه فنکام در بخش‌های مالی، منابع انسانی، سیستم‌ها و فرآیندها، برنامه‌ریزی، بازرگانی، حقوقی و تحقیق و توسعه، کیاکام فارمد را همراهی می‌کند.

برندهای کیاکام فارمد چه نام دارند؟

کیاکام فارمد، در حال حاضر با برندهای زیر شناخته می‌شود و بر آن است تا در آینده نزدیک با توجه به نیاز جامعه، برندها و سبد محصولات خود را گسترش دهد:
• برند سیسپرسا: محصولات تخصصی ضدلک، ضد ریزش مو، ضدآفتاب، شوینده آرایشی
• برند برایت‌مکس: سبدی گسترده از انواع محصولات آرایشی و بهداشتی : ضدآکنه، آبرسان، روشن‌کننده،...
• برند سیکالدرم: محصولات ترمیم‌کننده پوستی
• برند ویوا آپ: مکمل‌های تغذیه‌ای

راه‌های ارتباطی با کیاکام فارمد

شماره تماس: ۰۲۱۲۶۲۹۰۰۱۷
ایمیل: info@kiakampharmed.com
وبسایت: kiakampharmed.com
آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان عطار، پلاک ۵۰