حضور خانومی در نمایشگاه کار ایران


گفتگو اختصاصی فنکام با مدیر ارشد منابع انسانی خانومی در حاشیه ششمین نمایشگاه کار ایران

خانومی، به‌عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه فعال و شناخته شده گروه فنکام، برای نخستین بار حضور موثری در ششمین دوره از نمایشگاه کار ایران داشت و میزبان متخصصان و علاقه‌مندان به حوزه جذب و استخدام در این رویداد بزرگ بود. ششمین دوره از نمایشگاه کار ایران با حضور برندهای مطرح و شرکت‌های معتبر از 25 الی 27 بهمن‌ماه 1402 در سالن نمایشگاهی برج میلاد تهران برگزار شد. به این ترتیب، روابط عمومی گروه فنکام گفتگویی با سرکارخانم مریم یاوری، مدیر ارشد منابع انسانی خانومی داشت تا عملکرد و رویکرد این برند را در حوزه جذب و استخدام جویا شود.

به گزارش روابط عمومی گروه فنکام؛ مریم یاوری، مدیر ارشد منابع انسانی برند خانومی، ضمن اشاره به استقبال خوب سرمایه‌های انسانی جوان و متخصص از این برند، بیان داشت: برند خانومی برای نخستین بار، در نمایشگاه کار ایران حضور پیدا کرده است. با توجه به رشدی که خانومی در سال گذشته تجربه کرد و برنامه رشدی که برای سال آتی یعنی 1403 در نظر دارد، تصمیم گرفتیم با هدف معرفی خانومی به‌عنوان محیط کاری جذاب و عالی، در این نمایشگاه حضور پیدا کنیم و متخصصان را با فضای کاری این شرکت و شرایط آن بیشتر آشنا کنیم. در حقیقت هدف خانومی از حضور در نمایشگاه کار، بهبود جایگاه برند کارفرمایی در ذهن مخاطبان خودش، یعنی متخصصان و سرمایه‌های انسانی جوان بوده است. تلاش ما این است که تجربه نمایشگاه باعث شود بهتر مخاطبان خودمان را بشناسیم و خانومی را نیز بهتر معرفی کنیم. در همین راستا تمام تلاش خودمان را کرده‌ایم که شروع پرقدرتی داشته باشیم.

وی همچنین از ویژگی‌های حضور برند خانومی در نمایشگاه کار تهران ابراز امیدواری کرد و گفت: در نمایشگاه عوامل مختلفی سبب می‌شوند که نیروی متخصص به سمت یک برند برود یا نرود. از جمله این عوامل البته می‌توان به ویژگی‌های ظاهری حضور آن شرکت یا سازمان در نمایشگاه و به طور مشخص تجربه‌ای که برای مخاطبین خود ایجاد می‌کند، اشاره کرد. برند خانومی اکنون در ذهن مخاطبان خودش به‌عنوان سازمانی بسیار خلاق شناخته می‌شود. به این ترتیب ما در این حوزه سعی کردیم هویت برند خودمان را در ویژگی‌های ظاهری غرفه خانومی نیز اعمال کنیم. یکی از ارزش‌های برند خانومی، شفافیت است که سعی کردیم با تعامل مناسب با مخاطبین و ایجاد حس صمیمانه بودن با مخاطب، تجربه خوبی برای مراجعین غرفه خلق کنیم. به‌طور کلی در نمایشگاه کار امسال استقبال زیاد سرمایه‌های انسانی ما را امیدوار کرد و مراجعین به ما نیز در این رویداد، غرفه خانومی را به ویژگی‌های برند نزدیک دیدند.

مدیر منابع انسانی خانومی در مورد اولویت‌های این شرکت در حوزه جذب و استخدام نیروی انسانی توضیح داد: با توجه به برنامه رشد خانومی، ما سال آینده در همه واحدها و تمامی سطوح جذب سرمایه انسانی را در دستور کار خواهیم داشت. در حال حاضر موقعیت‌های شغلی متفاوتی از سطح کارشناس تا مدیر برای علاقه‌مندان باز است که می‌توانند برای جذب اقدام کنند. اصولاً ترجیح می‌دهیم با فیلتر به سمت جذب سرمایه انسانی حرکت نکنیم، پس ترجیح دادیم در نمایشگاه کار آزادانه عمل کنیم و از افراد علاقه‌مند و صاحبان تخصص در هر شرایطی، دعوت داشته باشیم.

ششمین نمایشگاه کار ایران روز جمعه 27 بهمن‌ماه در برج میلاد تهران به کار خود پایان داد و برند خانومی نیز توانست عملکرد خوبی در این دوره از نمایشگاه رقم بزند و به عنوان پنج غرفه اثرگذار نمایشگاه کار ایران از بین نزدیک به 70 شرکت حاضر در این رویداد، معرفی شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *