Skip to main content

شرکت دنیای نوین عناصر

نگاه کلی

شرکت دنیای نوین عناصر کیان، تولیدکننده مواد اولیه برای صنایع مختلف از جمله آرایشی، بهداشتی و شوینده است. برای حمایت از مراقبت از پوست و مو در سطح جهانی، دنیای نوین عناصر کیان مواد اولیه مراقبت شخصی نوآورانه و فرمولاسیون‌های آرایشی ممتاز را ارائه می‌کند. دنیای نوین عناصر کیان در تلاش برای کسب رضایت قلبی مشتری و غنی‌سازی زندگی مردم در سطح جهانی و کمک به پایداری جهان با محصولات با ارزش عالی از دید مصرف‌کننده می‌باشد. این شرکت در حوزه‌های مراقبت‌های فردی، مراقبت خانگی، لوازم آرایشی و عطریات محصولات متنوعی را روانه بازار می‌کند.

 

دنیای نوین عناصر کیان و فنکام

یکی از صنایع تخصصی فن‌کام، حیطه محصولات آرایشی بهداشتی بوده و با دارا بودن تجربه‌ای غنی در این حوزه، پیشتاز این عرصه می‌باشد. از این رو پس از رصد دقیق بازار و بررسی آمارهای موجود، هلدینگ فن‌کام متوجه خلا تولید مواد اولیه صنعت آرایشی بهداشتی و همچنین وارداتی بودن بیش از 80 درصد مواد اولیه شوینده و آرایشی بهداشتی شد. با توجه به ضعف شدید صنعت در این عرصه و همچنین تطابق تجربه درخشان تیم فن‌کام با این صنعت، هلدینگ مصمم به ورود به این بازار شد و دنیای نوین عناصر کیان را بنا نهاد. در حال حاضر تمامی امور ستادی دنیای نوین عناصر کیان از جمله توسعه محصول جدید، تحقیق و توسعه، بازرگانی، برنامه‌ریزی، مالی، حقوقی، منابع انسانی و سیستم‌ها و فرآیند‌ها بر عهده تیم فن‌کام می‌باشد.

 

محصولات

مات‌کننده، فیکساتور، سیلیکون، جذب‌کننده اشعه یووی، آلفا هیدروکسی اسید، نانوذرات فعال، لیپوزومی فعال، نگهدارنده، تثبیت کننده و تکسچرایزینگ

 

تماس

ایمیل: info@dnabiochem.com

وبسایت: dnabiochem.com

تلفن تماس: 02121234567