لودر صفحه

سوالات متداول

هلدینگ فن کام  برای کسب و کارها و استارتاپ هایی که تیم کامل و محصول اولیه آماده دارند، شرایط رشد و توسعه را فراهم می آورد.  مشاوره و منتورشیپ، دوره های آموزشی و سرمایه اولیه، از خدماتی است که فن کام به استارتاپ ها ارائه می کند و در کنار این خدمات، امکان استفاده از شبکه ارتباطی فن کام با سایر بنگاه های اقتصادی از جمله سرمایه گذاران یا فعالان صنعت نیز وجود خواهد داشت.

در فن کام ، شما علاوه بر استفاده از خدماتی که ذکر شد ، خدمات مشاوره کسب و کار، خدمات مالی و حقوقی، امکان ارتباط با فعالان و همچنین تامین بازار فروش دریافت خواهید کرد

تیم: ما انتظار داریم کارآفرینان کاملاً متعهد، دارای تیم کامل (متشکل از نیروی فنی، برنامه نویسی، مدیریت کسب و کار و بازاریابی) و دارای بینش و درک تکنیکی و کسب و کار باشند. تخصص آنها در صنعت حوزه خودشان نیز از معیارهای اولیه است. در نهایت ما تیم هایی که به خوبی با هم کار کرده اند را ارزش گذاری می کنیم.
– بازار: اندازه مناسب و با سرعت رشد بالا برای زمینه فعالیت و ارائه خدمات یک تیم، مورد قبول است. به طور مثال، بازار محدود به یک منطقه کوچک در یک شهر ممکن است فرصت رشد کمی داشته باشد.
– محصول: ما روی تیم هایی که نرم افزارهای خلاقانه  یا محصول نوآورانه ایی داشته باشند، سرمایه گذاری می کنیم. تکنولوژی باید ابزاری برای ایجاد ارزش از طریق حل یک مشکل با راه حلی کارآمدتر و جدیدتر از راه حل های موجود باشد.

مقیاس پذیریکسب و کار باید پتانسیل خدمت رسانی به تعداد زیادی از کاربران، بدون افزایش چشمگیر در هزینه ها را داشته باشد.

هدف ما کمک به شکل دادن کسب و کار شما و یافتن بازار هدف مناسب است. در نتیجه فرستادن مدل کسب و کار شما قبل از طی این مسیر، ضرورتی ندارد. حتی اگر شما معامله و درآمد دارید، ممکن است کسب و کار و تولیداتتان عوض شود. به جای ارسال مدل، فرم پذیرش سایت را به طور کامل پر کنید.

هدف اصلی برگزاری این رویداد طرح چالش‎ها و مشکلات شرکت‌ها، موسسات، صنایع فعال و همچنین شرکت‎های همکار به تعداد زیادی از کارآفرینان، گروه‏ های استارتاپی و …. و تشویق آنها برای ارائه راه‎حل‎های خلاقانه برای مشکلات و چالش‎های آنها می‏باشد.