Skip to main content

درباره فنکام

گروه توسعه فناوری‌های نوین کیان الماس مهر -فنکام- با ماموریت ایجاد و توسعه کسب و کارهای الهام‌بخش و ارزش‌آفرین تشکیل شده است و به دنبال این است که با استفاده از ظرفیت سرمایه انسانی، صنعتی و خدماتی کشور، تبدیل به مرجع و مامن کسب و کارهای انسان محور و نتیجه‌گرا شود. فنکام راه خود را از حوزه‌های تخصصی مدیران خود آغاز کرده است و در ابتدا شرکت‌هایی در زمینه آرایشی و بهداشتی ایجاد کرده است و در حال حاضر می‌توان گفت که در حوزه‌های مختلف زنجیره ارزش صنعت آرایشی بهداشتی فعالیت می‌کند. فنکام در تولید مواد اولیه، تولید محصولات نهایی و همینطور فروش و توزیع صنعت آرایشی بهداشتی فعالیت خود را پیگیری می‌کند. در کنار صنعت آرایشی بهداشتی، فنکام حضور فعالی در صنعت کالاهای تند مصرف در دو زمینه تولید و فروش را دارد. در تمامی شرکت‌های زیرمجموعه هدف فنکام ارائه محصولات و خدمات نوآورانه و خلاق است تا بتواند چالش‌ها و دغدغه‌های واقعی مصرف‌کنندگان را به درستی حل نماید.

شرکت دنیای نوین عناصر کیان

شرکت دنیای نوین عناصر کیان سعی دارد با ارائه مواد اولیه با کیفیت شیمیایی به خصوص در صنایع آرایشی و بهداشتی نیاز کشور از واردات این نوع مواد اولیه را برطرف سازد. تیم تحقیق و توسعه شرکت دنیای نوین عناصر کیان با بررسی‌های دقیق از نیاز صنعت آرایشی بهداشتی توانسته است به محصولاتی دست پیدا کند که کار شرکت‌های تولیدی محصولات نهایی آرایشی بهداشتی را راحت کند.

شرکت کیا کام فارمد

شرکت کیا کام فارمد تولید‌کننده تخصصی‌ترین محصولات آرایشی-درمانی با استفاده از به‌روزترین مواد اولیه و تکنولوژی‌های نوین با هدف تولید محصولاتی ایمن، دانش‌محور می‌باشد. برند سیسپرسا یکی از تخصصی‌ترین برندهای این مجموعه به طور حرفه‌ای در حوزه درمان لک فعالیت دارد و ده برند دیگر این شرکت در حوزه‌های مختلف سلامت پوست و مو فعال هستند.

شرکت تجارت خلاق هدف

فروشگاه اینترنتی خانومی فعالیت خود را در سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است و با فروش اینترنتی مجموعه کاملی از بهترین‌های محصولات آرایشی بهداشتی شامل بهترین برندهای محصولات آرایشی-بهداشتی، اکسسوری، عطر و ادکلن و تمامی محصولات مرتبط با سلامت و زیبایی، امکان خرید اینترنتی را فراهم می‌آورد تا به سهولت، کالاهای مورد نظر خود را از بهترین برندها تهیه نموده و با اطمینان از اصالت کالا و بهترین قیمت در دسترس عموم مردم قرار دهد.

شرکت آتکو

شرکت تولیدی- بازرگانی آرین تجارت کیان امید، با زمینه فعالیت بدون کارخانه در صنعت محصولات تند گردش به فعالیت می‌پردازد. این شرکت با ارائه محصولات بر پایه دانش تلاش دارد تا از ظرفیت کارخانه‌های سراسر کشور که دارای ظرفیت خالی می‌باشند استفاده کرده تا بتواند با خلق ارزش مشترک به مسئولیت اجتماعی خود بپردازد.

شرکت میلان چسب

شرکت دانش بنیان تجارت بین المللی میلان چسب با هدف تولید محصولات با کیفیت با تکیه بر دانش روز، توان تولید بومی و تجربه سال‌ها فعالیت در حوزه چسب، پلیمر و پوشش‌های ضد خوردگی تاسیس شده است. فضای تولید شرکت در زمینی به مساحت 2500 متر مربع در در شهرک صنعتی صفادشت قرار دارد و در حال حاضر با دارا بودن تجهیزات و ماشین آلات به روز در خط تولید و نیز آزمایشگاه تخصصی فیزیکی و مکانیکی چسب و لاستیک یکی از مجهزترین کارخانجات شهرک صنعتی به حساب می آید.