لودر صفحه

شرکت‌های زیرمجموعه گروه صنعتی فنکام

SVG Icon

کیاکام فارمد

شرکت کیاکام فارمد فعالیت خود را با برند سیسپرسا آغاز کرد و هم ‌اکنون ۱۰ محصول دیگر آن در حال تولید می‌باشد. سیسپرسا یک ضد لک بسیار قوی شامل ماده موثره سیستامین و  فاقد هیدروکینون برای از بین بردن رنگ دانه‌های پوست است. این محصول توسط معتبرترین پزشکان برای درمان انواع لک‌های پوستی تجویز می‌گردد. ماموریت کیاکام فارمد تولید برترین محصولات درمانی و آرایشی با استفاده از جدیدترین مواد اولیه به روز دنیا با استفاده از تکنولوژی نوین است.

SVG Icon

میلان چسب

شرکت دانش بنیان تجارت بین الملل میلان چسب بر اساس دانش و فناوری بالای خود توانسته است محصولات منحصر به فرد و خاصی را در حوزه  سیلانت ها و عایق ها(ی صوتی، حرارتی و الکتریکی بر پایه ی چسب های حساس به فشار پایه ی لاستیکی ارائه می نماید. محصولات این شرکت تحت برند میلامرس به بازار عرضه شده است و شامل: چسب میلابر، میلاسیو و میلاستیک است. 

https://milamers.com/ 

SVG Icon

رادکاوان کیان الماس مهر

شرکت رادکاوان کیان الماس مهر همزمان با تولید محصول مخصوص داندانپزشک، پرکننده کانال دندان، با برند پناسیل کار خود را آغاز کرد. پناسیل یک سیلر پر کننده ریشه دندان بر پایه تکنولوژی پیشرفته نانو در درمان های اندودونتیکس، به صورت شکل داروئی تک-پیست و آماده مصرف می باشد. سیلر پناسیل منطبق با استاندارد ایزوی مواد پر کننده ریشه دندان (ISO 6876) و استانداردهای کاربردی مواد پر کننده ریشه دندان مانند مهر و موم کنندگی، نفوذ و باندینگ به عاج دندان، تغییر رنگ دندان، خواص ضد میکروبی و… می باشد. رادکاوان ماموریت دارد با کیفیت ترین متریال پزشکی را تولید و به پزشکان کشور عرضه کند.

SVG Icon

آتکو

شرکت تولیدی- بازرگانی آرین تجارت کیان امید تولید کننده انواع محصولات تند مصرف، با توسعه برنامه های تولیدی و گسترش کارخانه با برندهای متنوع وارد بازار شده است و در تلاش جهت اجرا کردن طرح‌های توسعه خود می‌باشد.

SVG Icon

داده پردازان نوید آینده کیان

شرکت داده پردازان نوید آینده کیان با هدف ارائه انواع سرویس‌ها و خدمات دیجیتال شکل گرفت و فعالیت خود را با زیرمجموعه ای تحت نام DNA digital marketing  آغاز کزد. این شرکت در حال حاضر انواع خدمات تبلیغات دیجیتال، تولید محتوا، طراحی وب‌سایت، سئو و سایر سرویس‌های فضای دیجیتال ارائه ‌می‌دهد.

https://dna-dm.com/

SVG Icon

کیان تجارت خلاق هدف

فروشگاه اینترنتی خانومی فعالیت خود را در سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است و با فروش اینترنتی مجموعه کاملی از بهترین های لوازم آرایشی بهداشتی شامل بهترین برندهای محصولات آرایشی، بهداشتی، عطر و ادکلن، اکسسوری و تمامی محصولات مرتبط با سلامت و زیبایی، امکان خرید اینترنتی را فراهم می آورد تا به سهولت، کالاهای مورد نظر خود را از بهترین برندهای لوازم آرایشی بهداشتی شامل لورال، میبلین، گارنیر، بورژوا، اسنس، آرت دکو، بیو، بیودرما، نوروا، ویشی، لیراک و ده ها برند مطرح دنیا تهیه نموده و با اطمینان از اصالت کالا و بهترین قیمت، از خرید اینترنتی خود لذت ببرید.

https://www.khanoumi.com/

SVG Icon

دنیای نوین عناصر

با توجه  به وجود تحریم‌ها و محدودیت فراوان در خصوص تهیه مواد اولیه جهت تولید انواع محصولات آرایشی، بهداشتی و شیمیایی دنیای نوین عناصر جهت تولید و تسهیل دسترسی مواد اولیه شکل گرفت. DNA Chemical  یکی زیر مجموعه های قوی این شرکت توانسته است گام‌های مهمی در جهت کمرنگ شدن محدودیت های این حوزه بردارد.

https://denovobiochem.com/ 

SVG Icon

پرتو افق رهرو توران- پورت

شرکت پرتو افق یا به اختصار پورت، مجموعه ای صادراتی است که ماموریت دارد شرکت‌های دانش بنیان را در زمینه صادرات و تسهیل این روند هدایت و راهنمایی نماید. در واقع هدف نهایی این شرکت توسعه صادرات ایران، ارز‌ آوری و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان جهت فراتر رفتن از مرزهای داخلی است.