Skip to main content

شرکت ستایش (رادوین تجارت)

شرکت نیک‌آوا ستایش از سال 1400 فعالیت خود را در استان تهران آغاز نموده است. در طول این مدت مراحل توسعه و پیشرفت را به سرعت طی نموده و در مدت زمان کوتاهی موفق به ایجاد پوشش بسیار مناسبی در سطح استان تهران شده است.

شرکت نیک‌آوا ستایش پخش علاوه بر برندهای مامی‌فای و محصولات شرکت آتکو که متعلق به شرکت‌های وابسته به مجموعه می باشد، میزبان سایر برندهای مواد غذایی از جمله زکی، کاریبو، دن، بیدستان و برندهای آرایشی و بهداشتی از جمله سینودرم، سیتودرم، واتیکا، گلان، روسال(اسکاج) و بیوتی(سلولزی) می‌باشد.
در حال حاضر شرکت ستایش پخش در استان‌های البرز، خوزستان، آذربایجان شرقی و غربی نیز دارای شعب فروش و توزیع می باشد. همچنین در چندین استان از جمله فارس، اصفهان و… محصولات این مجموعه از طریق نمایندگان این استان‌ها در دسترس هموطنان عزیز قرار می‌گیرد.
نگاه مشتري مدارانه‌ی ستایش پخش، اين شركت را برآن داشته تا همواره با حفظ کیفیت محصول در زنجیره‌ي توزیع در تمام نقاط کشور و با در نظرگرفتن شرایط آب و هوایی مختلف، سیاست یکپارچه بودن قیمت کالاها به منظور حفظ عدالت درجامعه، توجه به اصالت کالا، بررسی و برنامه‌ریزی براي حفظ موجودي كالا در بازار مصرف و سهولت دسترسی عادلانه به کالا در سراسرکشور، در پی پاسخگویی مشتريان و رضايت‌مندی آنان باشد.

پخش مویرگی تهران در دو شعبه‌ی مجزا (تهران غرب و شرق)، وظیفه‌ی پوشش حداکثری بیش از 20،000 خرده فروشی شهر تهران و حومه را بر عهده دارد. فروش در این بخش ها به صورت جداگانه برعهده‌ی واحدهای فروش مویرگی تهران در زمینه مواد غذایی و واحد های فروش داروخانه دربخش شوینده و آرایشی بهداشتی است.

پخش زنجیره‌ای‌ها و تعاونی‌ها نگاهی آینده‌نگرانه به بخش فروشگاه‌های بزرگ دارد. پخش ستایش، قدرت روزافزون این بخش از بازار را درک کرده و یک واحد ویژه‌ی تخصصی با نام زنجیره‌ای و تعاونی به آن اختصاص داده است که در حال حاضر با تمامی فروشگاه زنجیره ای و تعاونی در ارتباط است.

پخش عمده فروشی‌های تهران سعی دارد با نگرشی عمیق به بازار سنتی، این بخش از بازار را تحت پوشش قرار دهد. مسئولیت‌های این بخش برعهده‌ی واحد فروش است. لازم به ذکر است که فروش در سایر استان ها از طریق نمایندگان فعال در جریان است.