Skip to main content

شرکت میلان چسب

نگاه کلی

کارخانه میلان‌چسب در سال 1399 احداث شد و امروز با داشتن ماشین‌آلات مدرن و آزمایشگاه تحقیق و توسعه به‌روز به یکی از مجهزترین کارخانه‌های حوزه چسب و عایق صنعتی تبدیل شده است. شرکت تجارت بین‌المللی میلان‌چسب یک شرکت دانش بنیان بوده که با تکیه بر علم روز دنیا و استفاده از متخصصین توانسته محصولات منحصر به فرد و ویژه‌ای در صنعت پلیمر ارائه دهد. عمده فعالیت این شرکت در زمینه درزگیرها و عایق‌های صوتی، عایق‌های حرارتی و الکتریکی بر پایه چسب‌های حساس به فشار لاستیکی می‌باشد.

 

 

میلان‌چسب و فنکام

ارزش‌های سازمانی فنکام شامل صداقت، تخصص‌گرایی، تعهد در عمل به گفته‌ها، مسئولیت‌پذیری مشتاقانه در کار، ایجاد بستری ایده‌آل برای برای رشد افراد مستعد می‌باشد. با توجه به پایبندی هلدینگ فنکام به ارزش‌های ذکر شده، فنکام با مشاهده هوشمند و موشکافانه صنایع، متوجه اخلال در تامین چسب و عایق بسیاری از صنایع به دلیل تحریم‌های متعدد شد و با در نظر گرفتن توان تولید و مسئولیت اجتماعی خود، برآن شد تا قدمی در این عرصه بردارد. از این رو با تاسیس کارخانه میلان‌چسب، و با تولید چسب‌های صنعتی، سعی در یاری‌رسانی به تولید ساده‌تر صنایع مختلف نمود. تا به امروز، تمام امور ستادی میلان‌چسب به هلدینگ فن‌کام محول شده و فنکام بهترین تلاش خود را جهت به سرانجام رساندن این هدف مهم به کار گرفته است.

 

 

محصولات

محصولات میلان‌چسب در صنایع نفت و گاز، اتوموبیل، لوازم خانگی، ساخت و ساز و لوازم خانگی کاربرد دارد. کاربردهای صنعت خودرو شامل عایق صوتی، لرزش، گرما و محافظت از بدنه خودرو می‌باشد.

 

 

تماس

آدرس ایمیل: info@milamers.com

آدرس سایت: milamers.com 

تلفن تماس: 02122035601

آدرس: صفادشت، شهرک صنعتی صفادشت، خیابان مرداد، پلاک 220