Skip to main content

شرکت میلان چسب

شرکت دانش بنیان تجارت بین المللی میلان چسب، توسط جمعی از متخصصین با هدف تولید محصوالت با کیفیت با تکیه بر دانش روز، توان تولید بومی و تجربه سال ها فعالیت در حوزه چسب، رزین، پلیمر و پوشش های ضد خوردگی تاسیس شده است . فضای تولید شرکت در زمینی به مساحت 5000 مترمربع در سال1398 در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان احداث و در حال حاضر با دارا بودن تجهیزات و ماشین آلات به روز در خط تولید و نیز آزمایشگاه تخصصی فیزیکی و مکانیکی چسب و الاستیک یکی از مجهزترین کارخانجات منطقه به حساب می آید.

در حال حاضر امکان تولید انواع پوشش های ضد خوردگی مورد نیاز صنایع نفت و گاز و نیز طیف وسیعی از چسب های حساس به فشار (PSA) بر پایه بوتیل در اشکال مختلف توده ای، فیلم و کوت شده بر روی بسترهای مختلف (چسب های صنعتی و مهندسی وعایق های صوتی و حرارتی خودرو) در این شرکت فراهم می باشد. شرکت میلان چسب با در اختیار داشتن تیم تحقیق و توسعه کارآمد درکنار تیم طراحی و تولید خبره امکان تولید سفارشی را برای مشتریان خود فراهم می آورد.

محصولات این شرکت با طراحی و فرمولاسیون ایتالیا تولید و وارد بازار می شود.

محصولات میلامرس در صنایع مختلفی همچون نفت و گاز، خودرو، آب و فاضلاب، ساختمان و معماری کاربرد دارد.یکی از مصارف مهم محصولات میلامرس عایق کاری(صدا، ارتعاش و حرارت) خودروها و محافظت از بدنه خودرو می باشد. از طرف دیگر برای محافطت فیزیکی خطوط انتقال انواع سیالات نیز از محصولات میلامرس می توان استفاده کرد تا ضمن جلوگیری از خوردگی، نسبت به عایق کردن آنها نیز اقدام نمود.

میلامرس محصولات خود را بر پایه تکنولوژی های زیر تولید و عرضه می نماید.

  • حفاظت در برابر خوردگی
  • عایق کاری صوتی، گرمایی و الکتریکی
  • جذب صداهای با فرکانس های مختلف
  • کاهش ارتعاش و نویز
  • ترمیم سوراخ ها و ترک های ایجاد شده در لوله های انتقال سیالات و مخازن