Skip to main content

شرکت تجارت خلاق هدف(فروشگاه خانومی)

نگاه کلی

خانومی امکان انتخاب بهترین محصولات از مجموعه کاملی از برندهای برتر ایرانی و بین المللی را در بستر آنلاین فراهم کرده است. همچنین با ارائه خدمات منحصر به فرد فرآیند خرید را تسهیل می‌کند. خانومی تمامی محصولات را مستقیماً از تولیدکننده رسمی دریافت و به فروش می‌رساند و اطمینان حاصل می‌کند که اصالت، قیمت و تاریخ انقضای محصول همگی تضمین شده است. خانومی اولین فروشگاه اینترنتی محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران است که از سال 1392 با بیش از 250 نوع برند معروف در این صنعت همکاری دارد.

خانومی و فنکام

هلدینگ فنکام در مسیر رشد و توسعه خود، به دقت بازار جهانی و ترندهای روز دنیا را نیز تحت نظر دارد. با توجه به ترند شدن آنلاین‌شاپ‌های محصولات آرایشی بهداشتی و ظرفیت فراوان بازار ایران در این حوزه، هلدینگ فنکام تصمیم به شراکت با فروشگاه اینترنتی خانومی گرفت و با استفاده از منابع خود و همچنین تیم قوی و متخصص فنکام، سعی در توسعه پرشتاب‌تر این آنلاین‌شاپ داشت. هلدینگ فنکام در قالب مشورت و نظارت بر مجموعه پرطرفدار خانومی، آن را در رسیدن به اهدافش یاری می‌کند.

محصولات

محصولات مراقبت مو، عطر،لوازم آرایشی، محصولات مراقبت مادر و فرزند، مراقبت فردی، مراقبت پوست، زیورآلات،  لوازم بهداشتی مردانه، لوازم برقی

تماس

ایمیل: info@Khanoumi.com

وبسایت: Khanoumi.com

شماره تماس:02179186000